OnePlus 10R batarya değişimi ihtiyaçlarınız için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini önemseyen çalışmalarımızla birlikte telefonlarınızı eskisinden daha iyi hale getiriyoruz.

OnePlus 10R Batarya Değişimi Çalışması

Batarya değişiminin belli bir süresi olmamakla birlikte ortalama 2 yılda ömrünü doldurduğu söylenebilir. Ancak istisnai durumlarda vardır. Kullanım koşullarını doğru yerine getirdiyseniz eğer bataryanızı çok daha uzun sürede de kullanabilirsiniz.

Batarya da yaşadığınız problem gün için mobil cihazınızı kaliteli kullanma sürenizi de etkiler. Günümüzde her şeyi mobil cihazlar üzerinden hallettiğiniz düşünülünce yaşanılan batarya probleminin etkisi daha büyük olmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus 10R batarya değişimi yapmak istiyorsanız eğer teknik servisimiz cihazınızı ilk olarak ön incelemeye alır. Bu inceleme esnasında bataryanızın hızlı bitip bitmediği, cihazınızın kendi kendine açılması ve kapanması, şarj yüzdesinin bir anda kendiliğinden çok aşağılara düşmesi gibi etkenlere bakılır. Eğer ki bunlar cihazınızda mevcut ise cihazınızın bataryası arızalı veya sorunlu demektir.

Telefonlarınızda batarya değişimi çalışmasına ek olarak şarj soketi değişimi de yaparak telefonunuzun en iyi şekilde şarj almasını sağlıyoruz. Bununla birlikte OnePlus 10R ekran değişimi, kasa değişimi ve kamera değişimi yaparak telefonlarınızın neredeyse ilk günkü haline gelmesini sağlıyoruz.

OnePlus 10R Batarya Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

OnePlus 10R batarya değişimi yaptıktan sonra tam 6 aylık garanti süreci başlatıyoruz. Bu sayede olası sorunlarda bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

OnePlus 10R Batarya Değişimi Fiyatları
OnePlus 10R Batarya Değişimi Fiyatları

OnePlus 10R Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • OnePlus 10R ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde OnePlus 10R telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir

OnePlus 10R Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

OnePlus 10R Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • OnePlus 10R orijinal batarya değişim için temin edilir
 • OnePlus 10R cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken OnePlus 10R modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır OnePlus 10R bataryası ile size teslim edilir

OnePlus 10R Batarya Değişimi Fiyatları

OnePlus 10R batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

OnePlus 10R Cihazının Kargo İle Gönderimi;

OnePlus 10R kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 10R telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı