OnePlus 10R şarj soketi değişimi yaparak cihazınızı ilgilendiren bütün şarj sorunlarını çözüme ulaştırıyoruz. Bu işlemle birlikte hangi nedenden kaynaklanırsa kaynaklansın, şarj aletleriniz telefon bataryalarınızı en iyi şekilde şarj etmeye devam eder. Detaylar, markalar ve tamir hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OnePlus 10R Şarj Soketi Değişimi Çalışması

Telefonlardaki şarj soketleri enerjiyi telefona göndererek batarya dolumunu sağlayan telefon parçalarıdır. Bu telefon parçaları düşmeye ve sıvı temasına bağlı olarak hasar aldığında telefonun şarj edilmemesi ve temassızlık gibi belirtilerle kendini gösterir.

Bu sorun telefon kullanımını tamamen engeller. Bu nedenle OnePlus 10R telefonunuzda herhangi bir şarj soketi sorunu varsa mutlaka şarj soketi değişimi yaptırmanız gerekebilir. Ayrıca telefonunuzda batarya değişimi de yaptırarak telefonlarınızı eskisinden daha iyi hale getirebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamızda aynı zamanda OnePlus 10R ekran değişimi, kasa değişimi ve batarya değişimi de yapıyoruz. Telefonunuzu bizlere getirerek ya da ücretsiz kargo ile göndererek bu tamir sürecini başlatabilirsiniz. Detaylar içeriğin alt kısmında yer almaktadır.

OnePlus 10R Şarj Soketi Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

OnePlus 10R şarj soketi değişimi yapılan telefonlarınıza özel olarak 6 aylık garanti sağlıyoruz. Garanti koşullarını karşılayan bütün müşterilerimize memnuniyetle yardımcı oluyoruz.

OnePlus 10R Şarj Soketi Değişimi Fiyatları
OnePlus 10R Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

OnePlus 10R Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

OnePlus 10R şarj soketi değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Şarj Soketi Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek şarj soketi değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

OnePlus 10R Cihazının Kargo İle Gönderimi;

OnePlus 10R kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 10R telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı