OnePlus 9 Ekran Değişimi

OnePlus 9 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus 9 ekran değişimi gerektiren durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

OnePlus 9 Ekran Değişimi

Her marka ve model cep telefonu alanında profesyonel teknisyenler ile son teknolojik ekipmanlar kullanılarak tamir, bakım ve onarım hizmetleri 2 saat gibi kısa sürede gerçekleşir. Siz değerli müşterilerimize zamanında gerek elden gerekse kargo yolu ile ulaştırılır.

OnePlus 9 ekran değişimi gerçekleştirilirken, uzun ömürlü ve bozulma riski bulunmayan 0 orijinal ekran kullanılır. Orijinal ekran yenilemeleri uzun vadede en başarılı yöntemdir. A kalite hizmet sunumu ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus 9 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimlerinde kullanılan tüm yedek parça ürünleri, diğer ürünler gibi piyasada orijinal olarak kabul görmüş kaliteli ekranlardan oluşur. Anlaşmalı firmalardan cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından test edilmiş yedek parçalar tercih edilir.

OnePlus 9 ekran değişimi yapılırken, teknik servis ekibi cihazlarınızı dokunmatik ve parlaklık açısından tüm testlerini tamamlayarak yeni ekran üzerine ücretsiz ekran koruyucu kırılmaz ekran takarak müşterilere teslim edilir.

OnePlus 9 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Servisizimize ulaşan her marka ve model cihazlarınız bakım, onarım ve tamir işlemi sonrasında ortaya çıkabilecek sorunlara karşı 6 aylık süre ile garanti kapsamına alınır. OnePlus 9 ekran değişimi sonrasında kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlar için 6 aylık garanti kapsamına dâhil olur. Garanti kapsamında, kullanılan yedek parça ile işçilik dâhildir.

OnePlus 9 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 9 marka cihazınız için yapılan değişim işlemleri kullanılan yedek parça ve işçilik maliyetlerine göre fiyatlanır. Fiyat konusunda net bilgi vermemekle beraber döviz kurlarındaki değişkenlik yedek parça maliyetlerine yansımasından dolayı net fiyat konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

OnePlus 9 Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus 9 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 9 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus 9 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 9 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

OnePlus 9 ekran değişimi yaptırmak için bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 4]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı