Oneplus 9r Ekran Değişimi

OnePlus 9R ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus 9R ekran değişimi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman teknisyenlerimiz OnePlus ekran sorunlarında başarılı sonuçlar elde etmektedir.

OnePlus 9R Ekran Değişimi

Her marka ve modelde ekran değişimi gerçekleştiren teknik ekibimiz OnePlus 9R ekran değişimi için de özel üretilmiş tamir ekipmanları kullanılarak, anti statik bileklik kullanılarak gerçekleştirilir. Tamir bakım onarım ve değişim sırasında veya sonrasında istenmeyen sonuçları engellenmiş olur. Darbelere maruz kalan cep telefonlarında en çok zarar gören kısım genellikle ekranlar olur.

Çatlama kırılma veya dokunmatik sorunlarında ekran değişimleri gerekir. Bunun yanı sıra ekranda ortaya çıkan leke veya ölü noktaların bulunması, piksellenmeler, donma kasılma gibi durumlarda da ekran değişimi veya cam değişimi için bizleri tercih edebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus 9R Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

OnePlus 9R ekran değişimleri ekran kırılması, ön cam çatlaması, leke, ölü nokta ve birçok noktada sorunlar yaşandığında ekran değişimi gerektirir. Ekran değişimi için bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında eğitim almış teknik ekip ile son teknolojik ekipmanlar kullanılarak bizlere ulaşan cihazlarınız testlerden geçerek sorunun kaynağı tespit edilir. Yapılan inceleme ve tespit edilen sorunlar hakkında sizlerle paylaşım yapılır. Sorunun çözümü için alternatif fiyat bilgisi sizlere sunulur.

Tercihlerinize göre orijinal veya A kalite ekran ile değişim yapılarak, ekranlarınızdan en yüksek performans almanız sağlanır.  Tüm işlemlerden sonra teknik ekip tarafından dokunmatik panel ve performans testleri yapılarak cihaz sizlere teslim edilir.

OnePlus 9R Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

OnePlus 9R ekran değişimi ile gerçekleştirilen tüm işlemler dâhil olmaz üzere müşterilere teslim edilen cihazlar kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlar için 6 aylık garanti kapsamına alınır.

OnePlus 9R Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 9R ekran değişimi sürecinde gerçekleştirilen işçilik ve kullanılan yedek parça maliyetleri sonucu oluşan fiyatlarımız değişkenlik göstermesinden dolayı internet ortamında bilgi sunumu yapılmamaktadır.

OnePlus 9R Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus 9R Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 9R Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus 9R kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 9R telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

OnePlus 9R ekran değişimi yaparken orijinal parçaları kullanmaktayız. Siz de bu başarılı hizmetlerden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı