OnePlus 9RT Ekran Değişimi

OnePlus 9RT ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus 9RT ekran değişimi ihtiyaçlarınızda başarılı çalışmalar yürüterek cihazlarınızı yeniliyoruz. Çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgi için bizi 90 (543) 787 74 36 numarasından arayabilirsiniz.

OnePlus 9 RT Ekran Değişimi

OnePlus 9 RT ekran değişimi alanında uzmanlaşmış teknik kadromuz ile OnePlus cihaz için özel üretilmiş teknik ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Kullanılan anti statik bileklik ile gerçekleştirilirken, tamir bakım ve onarım esnasında istenmeyen sonuçlar ortadan kalkar.

Ekranınızda, kırılma, ön cam çatlaması, leke ile ölü nokta, mürekkeplenme gibi birçok nedenden dolayı performansını kaybetmiş ise ekran değişimi gerekir. Bu gibi durumlarda servisimiz ekran değişimini tavsiye eder.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus 9 RT Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi için bizleri tercih ederek servisimize teslim ettiğiniz OnePlus 9 RT marka cihazınız, teknik personelimiz tarafından incelenerek sorunlar tespit edilir. Tespit edilen sorunlar ise cihaz sahibi ile paylaşılır.

Tespit edilmiş olan sorunların çözümü için alternatifler üretilerek ekran değişimi işlemi için hazırlık aşamasına geçilir. OnePlus 9RT ekran değişimi ön cam, iç ekran ve dokunmatik panelde değişiminden ibaret olur. Müşterinin tercihine göre orijinal veya A kalite ekran değişimi yapılarak cihazdan yüksek performans alınması sağlanır.

Hazırlık aşamasından sonra ekran değişim işlemlerine geçilerek teknik personel tarafında dokunmatik panel ve performans testlerinden sonra cihaz sahibini teslim edilir.

OnePlus 9 RT Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi için servisimize ulaşan her marka ve model cihazda olduğu gibi OnePlus 9RT marka cihazların tamir bakım ve onarım esnasında olduğu gibi teslim tarihinden itibaren 6 aylık garanti kapsamına alınır. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlar için cihazınız garanti kapsamına alınır.

OnePlus 9 RT Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus 9 RT Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 9 RT Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 9 RT ekran değişimi için gerçekleşen fiyat, döviz kur değişikliklerinden dolayı değişkenlik gösterir. Güncel fiyat için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için lütfen bilgi alınız.

OnePlus 9RT Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus 9RT kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 9RT telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

OnePlus 9RT ekran değişimi esnasında ve sonrasında telefonlarınızı koruyoruz. Dahası 6 ay garanti ile olası bir sorunda tekrar teknik destek alabilmenize imkân tanıyoruz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı