OnePlus Ace 2 Pro ekran değişimi hizmetimizle OnePlus Ace 2 Pro telefonlarınızın ekranlarını sorunsuz bir şekilde yenileyebilirsiniz. Ekran değişimi konusundaki uzman ekibimiz cihazınızın orijinal performansını geri getirirken size daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunma fırsatı sunuyor. Siz de telefonunuzun ekranını yenileterek daha net ve keskin görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

OnePlus Ace 2 Pro Ekran Değişimi Çalışması

OnePlus Ace 2 Pro ekran değişimi hizmetimiz telefonlarınızı en iyi şekilde yeniden hayata döndürmek için özenle tasarlanmıştır. İşlemimize başlamadan önce sorunun kaynağını belirlemek amacıyla detaylı bir ön tespit çalışması yapılır. Bu sayede cihazınızın gerçek sorunları tespit edilir ve en etkili çözüm stratejisi belirlenir.

Telefon ekranlarını değiştirirken her zaman orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanıyoruz. Bu cihazınızın performansının ve görüntü kalitesinin en üst düzeyde kalmasını sağlar. Ekran değişimi işlemi uzman ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir böylece telefonunuz ilk günkü gibi çalışır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Telefonunuzu İstanbul’daki yerimize getirebilir veya kargo ile bize gönderebilirsiniz. Kargo bilgileri içeriğin en alt kısmında ve web sitemizde yer almaktadır.

OnePlus Ace 2 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Ace 2 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Ace 2 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

OnePlus Ace 2 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • OnePlus Ace 2 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • OnePlus Ace 2 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

OnePlus Ace 2 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal OnePlus Ace 2 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

OnePlus Ace 2 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında sizlere ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu sayede ekran değişimi sonrası herhangi bir sorunla karşılaştığınızda güvende olursunuz. Siz de OnePlus Ace 2 Pro ekran değişimi için güvenilir ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız biz her zaman yanınızdayız.

OnePlus Ace 2 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Ace 2 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan OnePlus Ace 2 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

OnePlus Ace 2 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

OnePlus Ace 2 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus Ace 2 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı