Oneplus Ace 2V ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun ekranındaki sorunu çözmek için buradayız. Görüntü kalitesini artırmak, çatlakları tamir etmek ve kırık ekranları değiştirmek için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Yüksek kaliteli ekranlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımızla telefonunuzun yeniden canlanmasını sağlıyoruz.

Oneplus Ace 2V Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunlarına çözüm bulmak için buradayız. Oneplus Ace 2V modeline özel olarak sunduğumuz ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. İşlem öncesinde yapmış olduğumuz ön tespit çalışmasıyla sorununuzun tam olarak ne olduğunu tespit ediyor ve buna göre gerekli önlemleri alıyoruz.

Telefonunuzun ekranını değiştirirken en yüksek kalitede orijinal parçaları tercih ediyoruz. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun performansının ve işlevselliğinin korunmasını sağlar. Bu sayede telefonunuzun orijinal kalitesine en yakın deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oneplus Ace 2V Ekran Değişimi Fiyatları
Oneplus Ace 2V Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemini konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz teknik bilgi ve deneyimiyle donanımlı olup en son teknolojik yöntemleri kullanarak telefon ekranlarını yeniliyor. Bu sayede titizlikle gerçekleştirilen işlemler sonucunda telefonunuzun ekranında herhangi bir kusur olmadan yenilenmiş bir görüntü elde ediyoruz.

Oneplus Ace 2V Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oneplus Ace 2V ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Oneplus Ace 2V orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Oneplus Ace 2V cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Hizmetlerimizden yararlanmak için telefonunuzu bize ulaştırmanız oldukça kolaydır. İstanbul’da bulunan yerimize telefonunuzu getirebilir ve işlem sonrası yerinde teslim alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışında yaşıyorsanız telefonunuzu güvenli bir şekilde kargoyla bize gönderebilirsiniz. İşlemlerinizin tamamlanmasının ardından telefonunuz size hızlı bir şekilde geri gönderilir.

Oneplus Ace 2V ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Oneplus Ace 2V camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Oneplus Ace 2V Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için yaptığımız ekran değişimi işlemlerinden sonra sizlere 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti ekranın kalitesi ve işlevselliği konusunda size güvence sağlar. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizi hemen arayabilir ve sorununuzu ücretsiz olarak çözebiliriz.

Oneplus Ace 2V Ekran Değişimi Fiyatları

Oneplus Ace 2V ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Oneplus Ace 2V Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Oneplus Ace 2V Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Oneplus Ace 2V kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oneplus Ace 2V telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı