OnePlus Nord 2 Ekran Değişimi

OnePlus Nord 2 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus Nord 2 ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz hız kesmeden ekran tamiri çalışmalarına devam ediyor.

OnePlus Nord 2 Ekran Değişimi

OnePlus Nord 2 ekran yenileme alanında uzmanlaşmış teknik kadromuz ile OnePlus cihaz için özel üretilmiş teknik ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Kullanılan anti statik bileklik ile gerçekleştirilirken, tamir bakım ve onarım esnasında istenmeyen sonuçlar ortadan kalkar.

Ekranınızda, kırılma, ön cam çatlaması, leke ile ölü nokta, mürekkeplenme gibi birçok nedenden dolayı performansını kaybetmiş ise ekran değişimi gerekir. Bu gibi durumlarda servisimiz ekran değişimini tavsiye eder.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus Nord 2 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi için bizleri tercih ederek servisimize teslim ettiğiniz OnePlus Nord 2 marka cihazınız, teknik personelimiz tarafından incelenerek sorunlar tespit edilir. Tespit edilen sorunlar ise cihaz sahibi ile paylaşılır.

Tespit edilmiş olan sorunların çözümü için alternatifler üretilerek ekran değişimi işlemi için hazırlık aşamasına geçilir. OnePlus Nord 2 ekran değişimi ön cam, iç ekran ve dokunmatik panelde değişiminden ibaret olur. Müşterinin tercihine göre orijinal veya A kalite ekran değişimi yapılarak cihazdan yüksek performans alınması sağlanır.

Hazırlık aşamasından sonra ekran değişim işlemlerine geçilerek teknik personel tarafında dokunmatik panel ve performans testlerinden sonra cihaz sahibini teslim edilir.

OnePlus Nord 2 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi için servisimize ulaşan her marka ve model cihazda olduğu gibi OnePlus 9RT marka cihazların tamir bakım ve onarım esnasında olduğu gibi teslim tarihinden itibaren 6 aylık garanti kapsamına alınır. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlar için cihazınız garanti kapsamına alınır.

OnePlus Nord 2 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord 2 ekran değişimi için gerçekleşen fiyat, döviz kur değişikliklerinden dolayı değişkenlik gösterir. Güncel fiyat için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için lütfen bilgi alınız.

OnePlus Nord 2 Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Nord 2 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord 2 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus Nord 2 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus Nord 2 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

 

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı