OnePlus Nord 2T Ekran Değişimi

OnePlus Nord 2T ekran değişim ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus Nord 2T ekran değişimi çalışmalarınızda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Eğer siz de ekran kırılması ya da görüntü problemleri gibi sorunlarla karşı karşıya kaldıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OnePlus Nord 2T Ekran Değişimi

OnePlus Nord 2T ekran tamiri için bizleri tercih ettiğinizde, alanında eğitim almış uzman ekibimizle ekran değişimlerini gerçekleştiriyoruz.  Müşterilerimize en uygun fiyat garantisi verilerek cihazınızdan en yüksek performans almanızı sağlıyoruz. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak ekran değişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

OnePlus Nord 2T ile ilgili olarak ekran sorunları yaşıyorum diyorsanız, cihazınızda yaşadığınız ekran sorunları için servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Teknik ekibimiz ekran değişimlerini titizlik ile gerçekleştirecektir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus Nord 2T ekran arızaları genellikle, güneş maruz kalma, darbeler sonucu gibi farklı durumlarda ortaya çıkar. Her türlü arıza durumunda bizleri tercih ettiğinizde sizlere gerek hizmeti sunmaktayız. Bizlere ulaşarak her marka ve modeldeki cihazlarınızın ekran değişimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

OnePlus Nord 2T Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

OnePlus Nord 2T ekran yenileme için müşterilerimize kalite garantisi vermekteyiz. Servisimizde görev alan teknik ekip olarak profesyonel hizmet sunumu ile ekran değişimleri gerçekleştirilir. Ekran değişimlerinde cihazınız eski performansına ulaşarak daha verimli bir şekilde çalışması sağlanır. Cihazınızın ekranına su kaçması, temas veya darbe sonucu kırılma veya bozulma gibi problemlerin çözümü için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

OnePlus Nord 2T Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

OnePlus Nord 2T ekran değişimi sonrası cihazınız ile ilgili sorunlar ortaya çıktığında teslim tarihinden itibaren 6 ay boyunca garanti kapsamına dâhil edilir.

OnePlus Nord 2T Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord 2T ekran ile ilgili her türlü işlem için bütçenizi sarsmayan en uygun fiyat politikası uygulanır. Ekran kırılması ile ilgili sorunlarda çözüm yolu ekran değişimidir. Ekran değişiminde kullanılan yedek parçaların maliyeti dövize endeksli olmasından dolayı net fiyat için bizlere ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat politikamız mevcuttur.

OnePlus Nord 2T Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Nord 2T Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord 2T Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus Nord 2T kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus Nord 2T telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı