OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 2 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 2 ekran değişimi fiyatları ve işlem detayları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 2 ekran değişimini gerektiren sorular yaşadığınızda bizleri tercih edebilirsiniz. Yere, suya düşme, kırılma veya sert darbe sonucu ekranda oluşan sorunlar yaşanabilecek olağan durumlardır. Cep telefonları hayatımızda vazgeçilmez bir ürün olarak hayatımıza girdi.

Kullanım sıklığından dolayı cep telefonlarında sorunların yaşanması her geçen gün artış göstermektedir. En çok yaşanan sorunların başında ise ekran değişimleri gelir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Cep telefonu teknik servislerinde en çok ekran değişimleri ile ilgili işlemler ön planda bulunur. İşlemler ön cam değişimi ve ekran değişimi olmak üzere iki kısma ayrılır. OnePlus Nord CE 2 ekran tamiri için servisimizi tercih eden müşteriler bekleme salonu alınarak ekran veya cam değişimi için gerekli işlemleri gerçekleştirilir.

Dijital zamanda bulunduğumuz şu dönemde kargo veya kurye hizmetleri ile aynı zamanda tamir bakım ve onarım hizmetleri de verebilmekteyiz. Müşterinin gözü önünde gerçekleştirilen talepler son kullanıcı olarak ilgi gören bir durum olarak göze çarpar.

OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Doğru tercih edilmiş bir teknik servis ile çalışıyor olmanız cihazınızı ve sizleri mutlu edecektir, konusunda tecrübesi olmayan kuruluşları ile çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. OnePlus Nord CE 2 ekran değişimi ile ilgili işlemlerin akabinde müşterilerimize teslim edilmiş cihazlar 6 ay boyunca garanti kapsamına alınır.

Kullanıcı hatası dışında gerçekleşen ekran sorunları ile ilgili durumlarda cihazınız ücretsiz olarak tekrar işlem görür. Müşterilerimize, A kalite ürün kullanmayı, iş tecrübesi fazla ve güvenilir firma ile tamir deneyimi yaşatmayı amaç ediniyoruz.

OnePlus Nord CE 2Ekran Değişimi Fiyatları

Döviz kurlarında yaşanan değişiklerden dolayı müşterilerimize fiyat konusunda net bilgi sunamıyoruz. Fiyat konusunda net bilgi için bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord CE 2 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus Nord CE 2 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus Nord CE 2 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı