OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 2 lite ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 2 ekran değişimi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra talebinizi iletmeniz halinde çalışmaları başlatabiliriz.

OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimi

Genelde akıllı telefonların ekranlar, ön cam ve dokunmatik panelden oluşur. Ufak çaplı çatlamalar öncelikle ön taraflarda olur ve bundan ön cam zarar görür. Telefon ekranı üzerinden daha ağır bir baskı oluşursa, ekran parmaklarınızı tanımıyor ise yüksek olasılıkta dokunmatiğe verilmiş olabilir.

Bu sorun söz konusu olduğunda  OnePlus Nord CE 2 Lite ekran değişimi gerektirir. Değişim işlemleri firmamızda kısa sürede ve kaliteli olarak değişim işlemleri yapılır. Ön camda veya dokunmatik sistemde sorun yaşıyorsanız, yâda her iki sorun söz konusu ise ekran değişimi yapmanızı öneririz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Sizin için hayati önem taşıyan telefonunuzda bu tür sorunlar var ise OnePlus Nord CE 2 Lite ekran değişimi için uzman kişiler tarafından sorunun çözülmesinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzman kişiler tarafından sorun kaynağına inilerek teknik açıdan farklı arızalar ile ekran montajı yapılır. Firmamızda ekran değişimi konusunda yetkili kişiler ile hizmet vermektedir. Her marka ve model için bizleri tercih edebilirsiniz.

OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Uzman ekimiz tarafından gerçekleştirilen OnePlus Nord CE 2 Lite ekran değişimi esnasında telefonunuzda mevcut olan bilgilerinize zarar gelmez. Ekran değişimi anından itibaren, OnePlus Nord CE 2 Lite ekran değişimi sonrasında firmamız tarafından sizlere 6 aylık bir garanti verilir. Değişim hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyen müşterilerimiz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir.

OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Tespit edilen sorunun çözümü noktasında ortaya çıkan maliyet ile parça değişiminde döviz kurları önemli etken olarak ön plana çıkar. Dolayısı ile fiyatlarda değişkenlik yaşanabilir. Güncel fiyatlardan haberdar olmanız hususunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord CE 2 Lite Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus Nord CE 2 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus Nord CE 2 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı