OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 5G ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 5G ekran değişimi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra model bilgisi vermeniz işlem sürecini başlatmak için yeterli olacaktır.

OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimi

OnePlus Nord CE 5G birçok OnePlus kullanıcısı tarafından ilgiyle ve sevilerek kullanılıyor. Oldukça hızlı olmasının dışında iyi bir işleve hakimdir. Bu telefon modeli aynı zamanda yüksek bir dayanaklılığa da sahip olması özelliğinden dolayı son zamanların gözde telefon modellerinden biri olarak raflardaki yerini alıyor.

Fakat bazı yere düşme durumları karşısında ekran kırılmaları yaşanabilmektedir. Yeni bir telefon almak daha maliyetli bir iş olduğundan dolayı çoğu kullanıcı ekran değişimi yöntemine başvurmayı tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamız bu durumda en kaliteli ekranları kullanarak, telefonlarınızın görüntüsünü eski halinden çok daha iyi bir hale getiriyor.

OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Yaptığımız kaliteli işçilik göz önüne alındığında; ekranı telefon kasanızdan alırken, telefonunuzdaki bağlantı noktalarına ve telefon kasasına hiçbir şekilde zarar vermiyoruz.

Sonrasında tecrübeli ve uzman olduğumuz bu konuda elde ettiğimiz yeni ekranları telefonunuza dikkatli bir biçimde monte ediyoruz. Son adım olarak ise gerekli bağlantıları sağlayarak telefon ekranınızın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz.

Ayrıca ekran değişimi işlemini yaparken; fotoğraf, video, batarya ve rehberdeki bilgiler vb. gibi kişisel veriler silinmez. Tam tersi firmamız yaptığı her işlemde bu bilgilerin korunması için çabalar.

OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında bizden 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, herhangi bir fotoğraf kaybı, rehber silinmesi, görüntüde bozulma veya parlaklıkta azalma gibi sorunlar da meydana gelmez.

OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi için her müşterimizle kişisel olarak ilgilendiğimizden dolayı ve her bir bireye özel parçalar temin ettiğimiz için fiyat konusunda belirli bir rakam veremiyoruz. Ayrıca firmamız güncel olan döviz kurallarını takip ederek parça temini sağlamaktadır.

OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyat teklifi için bize ulaşabilir veya ekiplerimiz sayesinde fiyat bilgisini alabilirsiniz.

OnePlus Nord CE 5G Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus Nord CE 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus Nord CE 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

OnePlus Nord CE 5G ekran değişimi yaptırmak için web sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı