Telefon kullanıcılarının çeşitli nedenlerden dolayı farklı farklı model ve markalar tercih etmesi servislerin de birçok konuda uzman olmasını zorunlu kılıyor. Popüler markalardan olan OnePlusNord da kısa süre içinde ön plana çıkanlardan bir tanesi olarak biliniyor. Ekran tasarımı, hafif olması ve diğer ek özellikleri sayesinde markanın öne çıkan modellerindendir. Kullanıcıları tarafından kronik olarak tanımlanan herhangi bir özelliği olmamasına karşılık ekran hassasiyeti yeteri kadar olmayan kullanıcıların çeşitli sorunlar yaşadıkları görülür.

Firmamız tarafından ekran başta olmak üzere her türlü onarım ve değişim işlemlerinde garanti vererek çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetten ve kalitesinden emin bir şekilde hareket ettiğimizi sadece buna bakarak bile karar vermeniz mümkündür. Bunun için servisimize uğrayabilir veya telefonla iletişime geçtikten sonra gerekli kargolama işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Oneplus Nord Ekran Değişimi

Ekran değişimi farklı nedenlerden dolayı gereken bir işlemdir. Her zaman kırılması veya düşmesi de gerekmez. Bazen kullanım sırasında bile nedeni belli olmadan arıza çıkarabilir. Hangi nedenden kaynaklanırsa kaynaklansın servisimiz tarafından ücretsiz değerlendirmesi yapılır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Sorunun neden kaynaklandığına bağlı olarak gereken çözüm önerileri verilir. Bu sayede telefonunuzun eskisi kadar kaliteli ve işlevsel bir ekranı olmasını sağlıyoruz. Yedek parçalarımızın orijinal ve faturalı olduğundan emin olarak uzun yıllara dayanan tamir ve değişim tecrübemizden yararlanmanız mümkündür.

OneplusNord Ekran Değişimi Fiyatı

Teknoloji ürünleri söz konusu olduğunda her zaman değişen rakamlardan bahsedilir. Çünkü yedek parçanın temininde değişim yaşanmasına döviz kuru bile etki edebilir. Mümkün olduğunca değişimleri yansıtmadan işlemlerinizi yapmaya çalışıyoruz. Ortalama rakam vermek de bu nedenden dolayı daha çok güven veriyor. Elemanlarımız servise alım adımları tamamlanırken bedelini de net şekilde ekler. Ortalama rakam ise değişmekle birlikte 500-900 TL arasında olabilir.

Oneplus Nord Ekran Değişimi Süresi

İşlem süresi elemanlarımızın işleme aldığı telefon yoğunluğuna ve yedek parça durumuna göre değişir. Elde hemen parçamız olduğunda tamir işlemleri ortalama 3-5 saat kadar sürer. Ama kargo yapılması gerekli olduğunda bu süre elde olmayan nedenlerden dolayı uzayabilir. Kargo sorunu olmadığında değişim için belirlenen süre ortalama 1 iş günüdür.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo ile telefonlarını yollayan müşterilerimize işlem garantisi vererek değişimlerini yapıyoruz. Bilgi verdikten ve onay aldıktan sonra yapılan tamir işlemi sonucunda ödemesini talep ediyoruz. Yapılması gereken ödeme kredi kartı veya havale yolu tercih edilerek yapılabilir. Ardından da kargoyla telefon yollanır.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Önemli olan hangi nedenden dolayı kaynaklanmasından farklı olarak mümkün olan en kısa zaman diliminde servisimize ulaşmanızdır. Kırılma, çizilme, çatlama, darbe alma, görüntü gitmesi veya renkle alakalı sorun yaşamanız halinde görüş almak için bile iletişime geçmelisiniz. Uzman destek ekibimiz ve elemanlarımız gereken bilgilendirmeyi yaparak gerek önerilerde bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

OnePlus Nord ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

OnePlus Nord ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

OnePlus Nord ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

OnePlus Nord ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

OnePlus Nord Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli OnePlus Nord  teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

OnePlus Nord Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı