OnePlus Nord N100 ekran değişimi için ücretsiz kargo ile telefonlarınızı bize iletebileceğiniz gibi İstanbul’da yer alan firmamıza da getirebilirsiniz. İşte hizmetimizle ilgili detaylar…

OnePlus Nord N100 Ekran Değişimi Çalışması

OnePlus Nord N100 ekran değişimi işlemini profesyonel teknik servislerden sağlayabilirsiniz. Kırık telefon ekranınız günlük hayatta pek çok kişinin başına gelen bir durumdur. Bu gibi durumlarda ekran değişimi yerine cam onarımını veya değiştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Ancak bu işlem uzun vadede büyük sorunlara neden olabilir. Ayrıca telefonunuzun performansını benzer oranda düşürür.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bahsedilen durumlarda karşılaşabileceğiniz sorunlar; Bulanık LCD ekran, renk ve parlaklık düzensizlikleri, ekranda farklı noktalar, dokunmatik arızalar. Aynı zamanda cam kırıkları da çok rahat bir şekilde sıralamanın içine katabilirsiniz.

Düşük maliyet nedeniyle telefonunuzdaki kırık camı değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak uygun fiyatın, aslında düşük kaliteli onarımın bir işareti olduğunu unutmayın.

Diğer tüm telefon ürünlerinde olduğu gibi, OnePlus Nord N100 ekran değişimi işlemini de ucuz yöntemler ile yaptırabilirsiniz. Fakat bu durumda telefonunuzu kullanırken sadece ekranda değil genel olarak telefonda da çeşitli sorunlar ile de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, denenmemiş ve şüpheli parçaları yedek parça olarak kullanan telefon servislerinden uzak durmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

OnePlus Nord N100 Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus Nord N100 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord N100 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

OnePlus Nord N100 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • OnePlus Nord N100 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • OnePlus Nord N100 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, OnePlus Nord N100 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

OnePlus Nord N100 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal OnePlus Nord N100 ekran parçaları
 • Orijinal OnePlus Nord N100 iç bileşenleri
 • Orijinal OnePlus Nord N100 panel

OnePlus Nord N100 Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus Nord N100 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

OnePlus Nord N100 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

OnePlus Nord N100 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı