Serinin en iddialı ve tutulan modellerinden bir tanesi olan OnePlus Z kullanıcıların birçok açıdan memnun kaldığı bir model olarak dikkat çeker. Piyasaya sürüldüğünden beri bataryası, 5G teknolojisi ve kamera konusundaki başarısı ile teknoloji sevenlerin yanında olan telefonun satın alma talepleri de artıyor. Servisimiz sevilen markanın başta Z olmak üzere tüm modelleriyle alakalı tamir, değişim ve diğer taleplerinizi yerine getiriyor.

Ekran kullanımı en yaygın sorunlara neden olan temel durum olmasından dolayı uzmanlarımız tarafından garanti belgesi verilerek ve her zaman kaliteli işçilikle teslim edilir. Çalışanlarımız temel sorunla alakalı bilgilendirme yaparak verilerinizin yedeklenmesi ve zarar görmemesi noktasında da yardımcı olur.

Oneplus Z Ekran Değişimi

Ekranınız nedensiz yere sorun çıkarabileceği gibi bazen düşme veya darbe alma gibi nedenlerden dolayı da hata verebilir. Sorunları fark ettiğinizde üzerinde durmalı ve uzun süreli kullanmak için servisimizden görüş almalısınız. Aldığınız görüş uzmanımız tarafından ücretsiz yapılan değerlendirme ile ortaya koyulur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ardından gerekli görüldüğünde orijinal olmak kaydıyla ekranınızın değişimi yapılır. Maliyetin daha uygun olması adına daha az masrafla ekran değişimi yaptığını söyleyenlerin orijinal ekran kullanamayacağını bilmelisiniz. Kısa süreli çözümler yerine kesin çözümler üzerine uzanan bir yaklaşım sergiliyoruz.

Oneplus Z Ekran Değişimi Fiyatı

Fiyatın belirlenmesinde genel anlamda farklı etkileyiciler rol alır. Telefonun ekranının kısıtlı süre için bile üretiminde aksama olması fiyatlarda değişimi zorunlu hale getirir. Firma olarak her zaman yedek parça yedeklemesi yapıyoruz. Mümkün olan en uygun rakamlar üzerinden gereken fiyatlandırmaları yapıyoruz.

Aynı zamanda ekran değişimlerinde hizmet bedelini de düşük tutuyoruz. Bahsedilen detaylar gibi birçok neden fiyat konusunda değişim yaşanmasına neden olsa da genelde 300 – 1000 TL arasında bir rakam üzerinden ekran değişimi yapılabilir. Net rakam teknik elemanımız tarafından yapılan ücretsiz ön değerlendirme ile sağlanır.

Oneplus Z Ekran Değişimi Süresi

Değişim yapılması gerekli olduğunda elemanlarımız bu konuda yeterince uzman olmalarından dolayı kısa sürede işlemleri tamamlar. Ama yoğunluk veya parça konusunda değişiklikler olması sürede değişim olması anlamlarına gelir. Bunun için değişimle alakalı kargo hariç sürenin ortalama 1 gün şeklinde hesaplanmasını öneriyoruz.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Güvenilir ve yıllardır garantili şekilde çalışıyor olmamızdan dolayı şehir dışından da gelen telefonlar oluyor. Müşterilerimize inceleme sonunda kesin bedel hakkında bilgi verdikten ve onay aldıktan sonra değişim yapıyoruz. Kargo ile tamir ettiğimiz telefonu yollamadan önce de ödemesini rica ediyoruz. Bu bazen kredi kartı ile olurken bazen de havale veya EFT ile yapılır.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekranla alakalı sorunlar ani bir sorun olmadıktan sonra kısmi şekilde kendini belli eder. Ekran renginde değişim, kırılma, patlama, sert bir yere çarpma veya kullanım hatası ile gelindiğinde genelde ekran değişimi yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Oneplus Z ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Oneplus Z ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Oneplus Z ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Oneplus Z ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Oneplus Z Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli OnePlus teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Oneplus Z Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı