Oppo A16s Ekran Değişimi

Oppo A16s ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo A16s ekran değişimi yaptırmak için bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı profesyonel çalışmalarımız hakkında bilgi almak için 90 (543) 787 74 36 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Oppo A16s Ekran Değişimi

Cep telefonu alanında adından söz ettiren ve birbirinden değişik modellerle ön plana çıkan Oppo hayran kitlesini çoğalmaya devam ediyor. Telefon parçaları içerisinde en sık bozulan, kırılan parçalar arasında ekranlar gelmektedir. Gerek kullanıcı hatalarından gerekse bazı donanım ve yazılımdan kaynaklanan sorunlardan dolayı ekran değiştirme işlemleri sık sık yapılır. Oppo A16s ekran yenileme için servislerimizi kullanabilirsiniz. Ekran değişimi konusunda uzman ekip ve makul fiyat politikası ile siz müşterilerimize güvenli hizmet sunuyor.

Oppo A16s Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Oppo A16s ekran değişimi, ön cam, iç ekran ve dokunmatik panel olarak üç farklı alanda hizmet vermekteyiz. Tercihleriniz göz önünde bulundurularak A kalitede malzeme ile ekran değiştirilerek ekranlarınızdan en yüksek performansı almanızı sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo A16s ekran tamiri için uzman teknik kadromuz tarafından siz değerli müşterilerimize Oppo ürünleri için özel tamir ekipmanları ve bunun yanı sıra anti statik bileklik kullanılarak hizmet sunmaktayız. Bu sayede onarım ve ekran değiştirme işlemlerinde ve sonrasında istenmeyen sonuçların ortadan kalması sağlanıyor.

Oppo A16s Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Servisimize teslim edilen cep telefonlarınız uzman teknisyenler tarafından kontrol edilerek, sorunun kaynağına inilir. Gerekli çözümler üretilerek sorun çözülür. Yetkisi servis olarak da hizmet veren firmamız, ekran sorunlarına kısa sürede çözüm bularak ortak çalışma yürütür.

Oppo A16s Ekran değişimi için gerekli olan araç ve gereçler hazırda bulunup, servis odası için gerekli tüm şartlar hazır hale getirilir. Ekran değişimlerinde en kaliteli parçalar kullanılarak gerek yedek parça gerekse işçilik olarak 6 aylık süre içerinde garanti kapsamına dâhil edilir.

Oppo A16s Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlandırma yapılırken yedek parça maliyetleri ve deneyim fiyatların oluşumunda etken olmakla beraber döviz kurlarındaki değişimler fiyatlar konusunda net bir bilgi verilmesine imkân sağlamıyor. Güncel fiyatlar için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak net bir bilgi edinebilirsiniz.

Oppo A16s Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo A16s Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A16s Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo A16s kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo A16s telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı