Oppo A18 ekran değişimi ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Hemen firmamızla iletişime geçerek ekran değişimi işlemlerini nasıl yaptığımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oppo A18 Ekran Değişimi Çalışması

Servisimize gelen müşterilerimizin şikâyetleri doğrultusunda profesyonel bir şekilde işlemlerinizi, bakım ve onarım bölümümüzde gerçekleştiriyoruz. Oppo A18 ekran değişimi şikâyeti ile başvurduğunuz zaman öncelikle memnuniyetinizi temel alarak işlemlere başlıyoruz.

Bu kapsamda kullandığımız malzemelerin orijinal olması, verdiğimiz hizmetin uzun süre devam edeceğini gösterir. Oppo A18 cep telefonunuz ile ilgili yapacağımız her türlü işlem firmamızın garantisi kapsamındadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Orijinal olarak kullandığımız ürünler ile işleminize başlıyoruz. Kullandığımız ürünler ve işçilik garanti kapsamında olup yaşayacağınız sıkıntılarda dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. İşlem sırasında ise telefonunuzun hafızasında yer alan hiçbir bilginin kaybolmadığını da söylemek isteriz.

Telefonunuzun ekranı titiz bir işlem sonucu herhangi bir zarar verilmeden ana kasadan ayırılır. Bu işlemden sonra yine uzman teknisyenlerimiz orijinal ekranı çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra yerine geri monte eder.

Monte edilen ekranı kontrolden geçirip, sorun olup olmadığına bakılır. Sorun varsa hızlı bir şekilde düzeltilip müşteriye çalışır vaziyette ve orijinal kırılmaz ekran filmi takılarak teslim edilir.

Oppo A18 Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo A18 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A18 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Oppo A18 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Oppo A18 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Oppo A18 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Oppo A18 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Oppo A18 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Oppo A18 ekran parçaları
 • Orijinal Oppo A18 iç bileşenleri
 • Orijinal Oppo A18 panel

Oppo A18 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A18 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Oppo A18 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Oppo A18 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı