Oppo A56 Ekran Değişimi

Oppo A56 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo A56 ekran değişimi çalışmalarımız ile telefonlarınızı yeniliyoruz. Eğer siz de Oppo A56 ekranım kırıldı diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oppo A56 Ekran Değişimi

Ekran değişimi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Her marka ve model için ekran değişimleri eni etkili ve hızlı yöntemler ile gerçekleştiriyoruz. Oppo ekran değişimi işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo ekran sorunları ile ilgili birçok noktada hizmet sunmaktayız. Kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran kırılmaları, çatlaklıklar ve dokunmatik ile ilgili sorunlarda teknik ekibimizi yanınızda hissedebilirsiniz. Telefon ekranlarında meydana gelen kırılmalar ve çatlamalardan dolayı ekranlarınız orijinal ekranlar ile değişimini sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo A56 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Oppo ekran değişimi işlemi, profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli hizmet sunularak, A kalitede yedek parça ve son teknolojik ekipmanlar ile sizlere sunulur. Cihazınızda yaşanan performans kaybı ile ilgili işlemlerde, teknisyenlerimiz detaylı inceleme yaparak sorunun kaynağı tespit edilir. Ortaya çıkan soruna göre çözümler üreterek cihazınız için en uygun ekran değişim yöntemleri itina ile gerçekleştirilir.

Oppo A56 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Orijinal Oppo ekran değişimi için en etkili yöntemlerle hizmet veriyoruz.  Cihazınız servisimize teslim edildikten sonra gerekli işlemler yapılarak ekran ile ilgili tüm sorunlarınız itina ile giderilir.

Sizlere cihazınız elden veya kargo ile teslim edildikten sonra gerek işçilik gerekse yedek parça anlamında 6 aylık bir garanti kapsamına alınır.

Oppo A56 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo ekran değişim ücreti için sizlere bütçe dostu teklifler veriyoruz. Oppo A56 modeli cihazınızın ilk günkü performansı ile çalışabilmesi adına en etkili işlemleri uyguluyoruz. Net fiyat konusunda, değişken etkenlerden dolayı bilgi veremiyoruz.

Oppo A56 Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo A56 Ekran Değişimi Fiyatları

Döviz kurlarındaki değişkenlik ve kullanılan yedek parça maliyetleri fiyatı önemli derecede etkilemektedir. Net bir bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Oppo A56 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo A56 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo A56 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo A56 ekran değişimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize WhatsApp butonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı