Oppo A78 5G ekran değişimi hizmetimiz sorunsuz bir mobil deneyim için size kusursuz bir çözüm sunuyor. Ekranınızın hasar görmesi durumunda profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen özenli ve hızlı bir onarım süreci ile cihazınızı yeniden hayata döndürüyoruz.

Oppo A78 5G Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Oppo A78 5G telefonlarının ekran değişimi hizmetini profesyonel bir şekilde sunmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzda yapılması gerekenlerin ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu telefonunuzun mevcut durumunu ve ekranın ne kadar hasarlı olduğunu değerlendirmek için önemli bir adımdır.

Ekran değişimi sırasında orijinal parçalar kullanmaktayız. Böylece Oppo A78 5G telefonunuzun orijinal kalitesini korurken ekranın tamamen yenilenmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin cihazlarının en iyi performansı ve dayanıklılığı sunmasını hedefliyoruz bu nedenle yalnızca yüksek kaliteli orijinal parçaları tercih ediyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo A78 5G Değişimi Fiyatları
Oppo A78 5G Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranlarının yenilenmesi işlemi deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman teknisyenlerimiz Oppo A78 5G telefonların hassas ekran değişimini yapma konusunda uzmanlaşmıştır. Her adımda titizlikle çalışarak telefonunuzun ekranının kusursuz bir şekilde yenilenmesini sağlamaktadırlar.

Oppo A78 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oppo A78 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Oppo A78 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Oppo A78 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilirler. Uzaklığın bir engel olmadığını biliyoruz bu nedenle müşterilerimize pratik ve güvenilir bir hizmet sunmak için her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Oppo A78 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Oppo A78 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Oppo A78 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşterilerimizin telefonlarının ekran değişimi sonrasında tam anlamıyla sorunsuz çalışmasını sağlamak için işlemlerimizden sonra sunduğumuz 6 aylık garanti müşterilerimize ek bir güvence sunmaktadır. Bu garanti ekranın kalitesini ve dayanıklılığını vurgulayarak müşterilerimize Oppo A78 5G telefonlarını gönül rahatlığıyla kullanma imkanı tanımaktadır.

Oppo A78 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A78 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Oppo A78 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Oppo A78 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Oppo A78 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo A78 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı