Oppo A94 Ekran Değişimi

Oppo A94 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo A94 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve profesyonel çözümlere ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oppo A94 Ekran Değişimi

Oppo A94 cihazınız kaza sonucu düşebilir, düşmenin etkisi ile görüntüde kısmı veya tam olarak sorunlar yaşanabilir.  Bunun yanı sıra dokunmatikte sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda firmamız ekran değişimlerini tavsiye eder. Ekran değişimi ihtiyacınız teknik elemanlar tarafından profesyonelce giderilir.

Oppo cep telefonu tamir ve ekran onarım işlemleri kısa sürede gerçekleştirilerek sizlerin gözü önünde de yapılır. Yapılan işlemler tamamen şeffaf bir düzende gerçekleştiren firmamız sürekli olarak güvenlik kameralı ile gözetlenir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo A94 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Oppo A94 marka cep telefonunuz bir yerden düşme ve çarpma sonucu ekran sorunları yaşayabilir. Düşük bir ihtimal olsa da ekran kırılmasını yanı sıra cihazınızın ana kartı zarar görmüş olabilir. Alanında uzman olan teknisyenlerimiz, uygun fiyat adına doğru onarımlar gerçekleştirerek cihazınızın arıza tespitini yapar.

Arıza tespiti sonucunda ortaya çıkan sorunun giderilmesi için sizlere bilgi verilir. Verilen bilgiler arasında fiyatlarda bulunmaktadır. Düşme çarpma sonucu genellikle ekran değişimi gerekir. Cihazınızda farklı sorunlar oluşmaması adına testlere tabi tutulur.

Oppo A94 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

İşimizi önemseyerek yapmamızdan dolayı alanında uzman olan teknisyenlerimizin vermiş olduğu hizmet ve onarım işlemlerinde olduğu gibi teslim sonrasında da Oppo A94 ekran değişimi ile ilgi tüm süreçlerde 6 aylık bir garanti süresi sunuyoruz. Cihazınızın teslim tarihinden itibaren 6 aylık garanti süreci başlamış olur.

Bunun yanı sıra cep telefonlarınızda veri kaybı veya kopyalama gibi istenmeyin durumlar söz konusu olmaz.

Oppo A94 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo marka cihazlarda gerçekleşen ekran değişimleri ile ilgili fiyat politikamızda sizlere net bir bilgi sunamıyoruz. Değişen döviz fiyatları buna izin vermemesinden dolayı, fiyat konusunda bilgilendirme için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo A94 Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo A94 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A94 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo A94 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo A94 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo A94 ekran değişimi işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bize WhatsApp butonu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı