Oppo A95 ekran değişimi ile telefon ekranlarınızı aynı gün içerisinde yenisiyle değiştiriyoruz. Eğer siz de Oppo A95 ekranım kırıldı diyorsanız en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oppo A95 Ekran Değişimi

Oppo A95 değişimi için servisimize bekleriz. Ekran sorunları yaşıyorsanız, cihazınızdan maksimum verim almak için ekran değişimini tavsiye ediyoruz. Her zaman düşme riski taşıyan cihazlarınızı ne kadar dikkatli kullansanız da istenmeyen nedenlerden dolayı çapmalara düşmelere maruz kalabilir. Yazım veya donanım kaynaklı dokunmatik sorunları yaşanabilir.

Garanti kapsamında cep telefonlarınız işlem sonrası veri kaybı yaşamadan ve performansında hiçbir kayıp olmadan sizlere teslim edilir. Ödeme öncesi ekranlarınızı test edebilirsiniz. Servisimize teslim edilen cihazlarınız 1 ile 2 saat içinde işlemleri gerçekleştirilerek sizlere iade edilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo A95 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Servisimize elden veya kargo ile teslim ettiğiniz Oppo A95 marka cihazınız teknik ekipler tarafından problemleri tespit etmek için test edilir. Cihazınızın sorunu tespit edilirken teknolojik ekipmanlar kullanılır. Sonraki aşamada cihazın tamir veya bakımı için gerekli aşamalardan geçilerek toz, çam parçası veya farklı cisimler temizlenmesi için ekranı sökülür.

Oppo A95 ekran değişimi işleminin ardından yeni ekran testi gerçekleşir. Dokunmatik ve performans testlerinin ardından süreç tamamlanır. Süreç tamamlandıktan sonra telefonunuzda herhangi bir sorun olmaması için incelemek üzere sizlere verilir. Gerek teknik personel tarafından gerekse müşteri tarafından test edildikten sonra cihaz teslim edilir.

Oppo A95 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Gerek ekran sorunları gerekse dokunmatik sorunlar için servisimize teslim edilen Oppo A95 model cihazlarınız, tamir bakım işlemleri de dâhil olmak üzere teslim tarihinden itibaren 6 aylık bir garanti kapsamına alınır.

Oppo A95 Ekran Değişimi Fiyatları

Döviz kurlarında yaşanan değişikler nedeni ile fiyatlarda değişkenlik arz edebilir. Bunun yanı sıra kullanılan yedek parça ve işçilik maliyetlerinin oluşumda ortaya çıkan fiyatlar ile net bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo A95 Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo A95 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A95 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo A95 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo A95 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo A95 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişim numaralarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı