Oppo Find N ekran değişimi gerektiren durumlarda bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ayrıntılı çalışmalar ile telefonlarınızı yenilemeye devam ediyor.

Oppo Find N Ekran Değişimi

Oppo Find N ekran değişimi noktasında hizmet sunan firmamız tecrübeli ve alanında uzman teknisyenler tarafından hizmet verilir. Profesyonel teknik ekip tarafından Oppo marka cihazlarınız tamir işlemi süresince sigorta kapsamına alınarak işlem görür. İşlem öncesi ve işlem sonrasında formatlara durumu söz konusu olmaz. Bilgileriniz saklı kalmak kaydı ile korunur ve hiçbir şekilde silme işlemi gerçekleştirilmez.

A kalitede hizmet sunmanın yanı sıra tecrübeli teknisyenler tarafından sorunsuz hizmet sunumu yapılır. Müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımayı amaçlayan firmamız servisten veya kargo üzerine cihaz teslimi yapar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo Find N Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamıza gerek elden gerekse kargo yolu ile ulaştırılan Oppo ekran değişimi işlemleri, iş yoğunluğunun durumuna göre ve yapılacak işlemin cinsine göre kısa sürede gerçekleşir. Ekran sorunları ile ilgili ortaya çıkan problemin kaynağı test edilerek bulunur. Elde edilen sonuçlara göre problemin giderilmesi sağlanır. Bu süreç esnasında yapılan tüm iş ve işlemlerde cihazınızda bulunan verilere zarar verilmez. Ekran değişimi sonrasında ekranlarınızın tekrardan kırılmasını önlemek amaçlı ücretsiz kırılmaz cam koruyucu hediye edilir.

Oppo Find N Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Oppo ekran değişim ile ilgili süreçte yapılan tüm işlemler ve teslim edildikten sonra cihazınız 6 aylık süre ile garanti kapsamına alınır.  Kullanıcı hatasının dışında kalan tüm sorunlarda servisimizi ziyaret ederek ortaya çıkan sorunlar 6 aylık süre içinde tekrardan giderilir.

Oppo Find N Ekran Değişimi Fiyatları

Cihazınızda gerçekleşen ekran değişim ile ilgili süreçte ortaya çıkan maliyet için sizlere net bir bilgi sunamıyoruz.  Kurlarda yaşanan anlık değişmeler buna engel olmasından dolayı net bir bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo Find N Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Find N Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find N Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Find N kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Find N telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Find N ekran değişimi ihtiyacınız için bizimle kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı