Oppo Find N2 Flip ekran değişimi için telefonunuzu bize getirerek zaman harcamak yerine ücretsiz kargo kampanyamız ile evinizden gönderim yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen bizimle iletişime geçebilir ve ekran değişimi çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oppo Find N2 Flip Ekran Değişimi Çalışması

Oppo Find N2 Flip ekran değişimi için teknisyenlerimizin öngördüğü süre 30 dakika ile 1 saat arasında değişebilmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak daha kısa ya da uzun sürelerde tamirat işlemi gerçekleştirileceği takdirde değişim öncesi mutlaka bilgilendirme yapılmaktadır.

Her marka ve model için ekran değişim ücreti farklılık göstermektedir. Müşteriye modele bağlı olarak farklı tipte ekran opsiyonları da sunulabileceğinden uzman ekibimiz ile görüşerek değişim öncesi fiyat bilgisi almanız daha sağlıklı olacaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız en uygun fiyat garantisi ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılan tüm işlemler garanti kapsamında yer almaktadır. Değişen ekranlarda kullanıcı hatasına bağlı düşme, çarpma vs. dışında yaşanabilecek sorunlarda 6 ay süre ile Budak GSM garantisi ile yeniden hizmet alabilirsiniz.

Oppo Find N2 Flip Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Find N2 Flip Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find N2 Flip Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Oppo Find N2 Flip ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Oppo Find N2 Flip orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Oppo Find N2 Flip cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Oppo Find N2 Flip model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Oppo Find N2 Flip ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Oppo Find N2 Flip ekran parçaları
 • Orijinal Oppo Find N2 Flip iç bileşenleri
 • Orijinal Oppo Find N2 Flip panel

Oppo Find N2 Flip Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find N2 Flip ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Oppo Find N2 Flip tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Oppo Find N2 Flip telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı