Oppo Find X3 Lite Ekran Değişimi

Oppo Find X3 Lite ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo Find X3 Lite ekran değişimi gerektiren durumlarda orijinal ekranlar kullanarak yenileme çalışmaları yapıyoruz. Oppo Find X3 Lite ekranım kırıldı/çatladı diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oppo Find X3 Ekran Değişimi

Oppo Find X3 Pro ekran değişimi için firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Alanında isim yapmış uzman ekibimiz tarafından ekranlarınız hızlı bir şeklide değiştirilerek sizlere ulaşması sağlanır.  Oppo Find X3 Pro model cihazınız için bize ulaşarak ekran değişimi konusunda alanında uzman ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Ekran kırılma sorunları, dokunmatikte ortaya çıkan sorunların çözümü için bizleri tercih ettiğinizde, sizlere profesyonel destek sunularak Oppo Find X3 Pro ekran değişimi sorunu için bizlere ulaşabilirsiniz. Kırılan ekranınızın değişimini yaparak cihazınızın ilk günkü kaliteyi yakalamasını sağlarız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo Find X3 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Oppo Find X3 Pro ekran değişimi için sizlere ekran değişimleri için hizmet sunmaya hazırız. Ekran değişimleri için teknik ekip tarafından sorunun kaynağına göre çözüm yolları seçilerek, son model teknolojik ekipman kullanılarak kısa sürede sizlere teslim edilir.  Teknik servis, tamir, bakım ve onarım aşamalarında yer alan uzman teknisyenlerimiz tarafından teknolojik ekipmanları kullanımı ile kısa sürede kaliteli hizmet sunulur.

Oppo Find X3 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamıza teslim edilen Oppo Find X3 model telefonların ekran değişimi için kullanılan yedek parça ve işçilikler 6 aylık garanti kapsamına alınır. Ekran değişimlerinde en sağlıklı ve en uzun ömürlü orijinal ekranlar tercih edilir.

Oppo Find X3 ekran değişimi yapıldıktan sonra, teknik servis ekipleri tarafından gerekli testler yapılarak, ücretsiz koruyucu kırılmaz cam yapıştırıldıktan sonra cihazlar müşterilere teslim edilir.  Elden teslim almanın yanı sıra kargo ile teslim de mevcut.

Oppo Find X3 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find X3 Pro ekran fiyatları bütçenizi sarsmadan belirlenir. Net bir bilgi vermemekle birlikte, döviz kurlarındaki değişimler ve kullanılan yedek parça maliyetleri ile birlikte kaliteli işçilik maliyetleri fiyatları belirler. Net bir bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo Find X3 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Find X3 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find X3 Lite Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Find X3 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Find X3 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Find X3 Lite ekran değişimi yaptırmak için web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı