Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimi

Oppo Find X5 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo Find X5 Pro ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz. Oppo Find X5 Pro ekranım kırıldı diyenler için çözümler üreterek ekranlarınızı yeniliyoruz.

Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimi

Oppo ekran değişimi gerektiren sorunlar yaşamanız halinde bizleri tercih edebilirsiniz. Ekran değişimi ile ilgili içeriklerimiz sadece Oppo marka cihazlar için geçerli olmayıp tüm marka ve model cihazların ekran değişim için geçerlidir. Ekran değişim ile ilgili tüm sorunlara çözüm üretiyoruz. Merak edilen konular hakkında detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz. Elimizin altında bulundurduğumuz cihazlar her an düşmeye müsait cihazlar olmasından dolayı yaşanan sorunları çözümüz için ekran değişim tavsiye edilir.

Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Oppo Find X5 Pro marka cihazınızın ekranı kırıldı. Kırılmış olan ekranlara anında çözüm üretiyoruz. Cihazınız hasar aldığında en uygun yöntemler kullanılarak değişim yapıyoruz. Ekran değişimlerinden orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo Find X5 Pro cihazınızda ortaya çıkan problemi farklı nedenlerden dolayı gerçekleşebilir. Düşmeden veya çarpmadan kaynaklanan durumlarda ortaya çıkan sorunun giderilmesi için ekran değişimi tavsiye edilir. Bu konuda ekran değişimlerini itina ile gerçekleştiriyoruz.

Ekran değişim süreci, teknik ekipler tarafından profesyonel bir bakış açısı ile gerçekleşir. Orijinal parçaların kullanımı ile ekran değimi yapılarak cihazınız ilk günkü performansında çalışması sağlanır.

Oppo Find X5 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm Oppo marka cihazlarda yapılan işlemler ile teslim sonrası oluşabilecek sorunlar için 6 aylık süre ile garanti kapsamına alınır.  Gerek değişim süreci içerisinde gerekse teslim sonrası ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için garanti veriyoruz.

Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find X5 Pro ekran değişimi ile ilgili fiyatlandırmada sizlere net bir fiyat veremiyoruz. Zira sürekli olarak döviz kurlarında yaşanan değişikler yedek parça ve işlem hizmetlerindeki maliyetleri etkilemesinden dolayı fiyatlandırma yapılmıyor. Net bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find X5 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Find X5 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Find X5 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Find X5 Pro ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı