Oppo Find X6 ekran değişimi hizmetiyle akıllı telefonunuzun ekranını ilk günkü gibi canlı ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlanan hızlı ve güvenilir hizmetimiz sizlere en üst düzeyde kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor.

Oppo Find X6 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlar hayatımızın önemli bir parçası haline gelmişken kullanım süreleri boyunca çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler. Ekran hasarları da bu sorunlardan biridir ve kullanıcıların günlük işlerini etkileyebilir. Neyse ki Oppo Find X6 modeli için profesyonel ekran değişimi hizmeti sunan şirketimiz sizlere bu konuda yardımcı olmak için burada.

Oppo Find X6 Değişimi Fiyatları
Oppo Find X6 Değişimi Fiyatları

İşlem öncesinde ekran değişimi için ön tespit çalışması yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz telefonunuzun ekranındaki hasarı dikkatlice analiz eder ve doğru parçaların kullanılmasını sağlar. Orijinal parçaların kullanımı telefonunuzun performansının ve işlevselliğinin korunmasına yardımcı olur. Bu sayede Oppo Find X6 telefonunuzun ekranı yenilenmiş bir şekilde size geri döner.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değiştirme işlemi uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Tecrübeli teknisyenlerimiz profesyonel beceri ve deneyimleriyle ekran değişimini sorunsuz bir şekilde tamamlar. Hassas işçilikleri sayesinde Oppo Find X6 telefonunuzun ekranı orijinal haline çok yakın bir şekilde yeniden canlanır.

Oppo Find X6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oppo Find X6 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Oppo Find X6 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Oppo Find X6 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize gelerek ya da kargo ile telefonlarını bize ulaştırabilirler. Bize ulaşmanın kolay ve kullanıcı dostu bir yolunu sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel hizmetimizden yararlanmak için size en uygun olan seçeneği seçebilirsiniz.

Oppo Find X6 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Oppo Find X6 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Oppo Find X6 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizin ardından sizlere güvence vermek için 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti ekran değişimi sonrasında oluşabilecek herhangi bir soruna karşı sizi korur. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve uzun süreli bir kullanım sağlamanızı amaçlarız. Garantimiz altında Oppo Find X6 telefonunuzun ekranında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizi arayabilir ve ücretsiz onarım hizmeti alabilirsiniz.

Oppo Find X6 Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Find X6 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Oppo Find X6 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Oppo Find X6 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Oppo Find X6 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Find X6 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı