Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimi

Oppo Reno 6 Lite ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo Reno 6 Lite ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve güvenilir bir platform arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra Oppo ekran değişimi yaptırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimi

Cep telefonlarında genel olarak hasar gören bölgelerde bunun ekranlar, ön cam ve dokunmatik panelden oluşur. Düşme veya çarpmalarda sorunlar öncelikle ön taraflarda olur. Bundan dolayı cihazların ön camlarında hasarlar oluşur. Ekran üzerine uygulanmış olan baskı sonucu dokunmatik çalışmayabilir.

Bu tür sorunlar söz konusu olduğunda her marka ve modelde sorunların çözümü noktasında hizmet sunuyoruz.  Oppo ekran değişimi  bu tür sorunlarda hizmet sunduğumuz markalardan biridir. Değişim işlemleri firmamızda kısa sürede ve kaliteli olarak değişim işlemleri yapılır. Ön camda veya dokunmatik sistemde sorun yaşıyorsanız, yâda her iki sorun söz konusu ise ekran değişimi yapmanızı öneririz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Günlük hayatımızda önemli bir konumda olan cep telefonlarımızda bazen istemeyerek sorunlar yaşayabiliriz. Bu sorunların başında ekran sorunları gelir. Oppo Reno ekran değişimi için bu tür sorunlar söz konusu olduğunda, uzman kişiler tarafından sorunun çözülmesinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzman kişiler tarafından sorun kaynağına inilerek teknik açıdan farklı arızalar ile ekran montajı yapılır. Firmamızda ekran değişimi konusunda yetkili kişiler ile hizmet vermektedir.

Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Oppo ekran değişimi esnasında telefonunuzda mevcut olan tüm verileriniz güvence altına alınır. Hiçbir şekilde datalarınıza zarar verilmez. Ekran değişim ile başlayan süreç 6 aylık zaman diliminde garanti altına alınır.

Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Tespit edilen sorunun çözümü için ortaya çıkan maliyet ve yedek parça değişimini etkileyen önemli etken döviz kurlarındaki değişimlerdir.  Dolayısı ile fiyatlarda değişkenlik yaşanabilir. Güncel fiyatlardan haberdar olmanız hususunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Reno 6 Lite Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Reno 6 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Reno 6 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Reno 6 Lite ekran değişimi hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı