Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimi

Oppo Reno 7 Lite ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo Reno 7 ekran değişimi problemlerinizde yenilikçi çözümler sunuyoruz. Eğer siz de Oppo Reno 7 ekranım kırıldı ne yapacağım diyorsanız firmamıza danışabiliriz.

Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimi

Telefon ekranları iki aşamadan oluşur. Bunlar ön cam ve dokunmatik paneldir. Çarpmalarda veya düşmelerde ekrana uygulanan baskı sonucu ekran üzerinde sorunlar oluşur. Parmak okuma, dokunmatiğin işlevini kaybetmesi gibi birçok sorunda ekran değişimi kaçınılmaz olur. Oppo Reno Marka cihazınızda bu tür sorunlar yaşandığında orijinal yedek parça ile değişim tavsiye edilir.

Baskı sonucu ortaya çıkan çatlamaların ön panelde yer alması sadece ekran camı değişimi ile çözülürken, dokunmatikte ortaya çıkan sorun için farklı yöntemler uygulanır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu tür sorunların ortaya çıkması Oppo ekran değişimi gerektirir. Değişim işlemlerini firmamız kısa sürede ve kaliteli olarak gerçekleştirir. Ekran sorunları yaşamanız halinde ekran değişimini tavsiye ederiz.

Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Kullanım sırasında cihazlar ile bazen sorunlar yaşanabilir. Ekran sorunları karşısında tüm markalarda olduğu gibi Oppo Reno 7 Lite cihazınızda ekran değişimi için uzman kişiler tarafından sorunların çözümünde profesyonel çözümler üretilir. Ekipmanlar tarafından sorununun kaynağı tespit edilerek ekran değişimleri teknik açıdan çözülür. Ekran değişimi konusunda firmamızı tercih ettiğinizde yetkili kişiler tarafından hizmet alırsınız.

Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Servisimize gelen cihazlarınız teknik elemanlar tarafından test edildikten sonra gerekli olan Oppo ekran değişimi esnasında hiçbir veriniz zarar görmez. Ekran değişiminde kullanılan ekipmanlar orijinal A kalite geçerlidir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen ekran değişimi anında 6 aylık bir garanti sizlere sunulur. Konu hakkında daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirisiniz

Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Teslim edilmiş olan telefonlarda tespit edilen sorunun çözüm maliyetlerine ve günümüz koşullarında gerçekleşen döviz kurlarındaki değişimler sizlere verilen hizmetin maliyetinde önemli etkendir. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Reno 7 Lite Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Reno 7 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Reno 7 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Reno 7 Lite ekran değişimi yaptırmak ve profesyonel kişilerle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı