Oppo Reno6 Z Ekran Değişimi

Oppo Reno6 Z ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo ekranım kırıldı diyorsanız ve teknik destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oppo Reno6 Z ekran değişimi için profesyonel teknik destek ekiplerimiz çalışmalar yürütüyor.

Oppo Rendo6 Z Ekran Değişimi

Ekran Değişimi işlemleri teknik servisimizde profesyonel ekipman ve uzman teknisyenler tarafından tamir bakım ve değişim yapılarak müşterinin isteği doğrultusunda orijinal yedek parça ile değişi sağlıyoruz.

Oppo Reno6 Z ekran değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü hassasiyeti ile çalışır. LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu kaybolmaz. Ekran değişimi alanında ilkleri gerçekleştiriyor. Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük vazifesi görüyor. Teknik servis garantisi ile orijinal ekran kullanılır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo Rendo6 Z Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Oppo Reno6 Z ekran değişimi için ön cam çatlamış ya da kırılmış olabilir. Dokunmatik sorunları yaşanabilir. Bu tür sorunların giderilmesi için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşımak için uzman personel ile çalışıyoruz.

Oppo Reno6 Z Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Reno6 Z Ekran Değişimi Fiyatları

Bakım, onarım ve parça değişimi alanında hizmet sunan servisimiz, en kaliteli yedek parçaları kullanarak kaliteli hizmet sunar. Cihaz onarım, müşteri onayı ile gerçekleşir. Her zaman için müşteri memnuniyeti ön planda bulunur. Şubemize elden teslim ettiğiniz cihazın hasarlı bölgesi tespit edilerek gerekli işlemlerin yapılması sağlanır. Ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırmanın yanı sıra elden de teslim yapılır.

Oppo Rendo6 Z Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Oppo ekran değişiminde servisimize teslim edilen cihazlar teknik servis garantisi ile işlem görür. Bilgilerinde kaybolma riski bulunmaz. Oppo Rendo6 Z ekran değişimi için servisimize gelen cihazlar, ortalama 1 ile 2 saat arasında işlem görerek, ücretsiz kargo ile gönderilir. Servisimize teslim edilen cihazların işlemlerinden ve kullanılan yedek parçaları da dahil olmaz üzere 6 aylık garanti kapsamına alınır.

Oppo Rendo6 Z Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Reno6 Z ekran değişim yapılacak cihaz için gerekli alet ve ekipmanlarda oluşan maliyet ve döviz kurlarındaki değişmelerden dolayı net bir fiyat politikası benimsenmiyor. Cihazınızda en kaliteli parçalar kullanılarak kaliteli hizmet sonrası oluşan fiyatlarımız için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno6 Z Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Reno6 Z kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Reno6 Z telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Reno6 Z ekran değişimi yaptırmak için web sitemizde yer alan iletişim seçeneklerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı