Oppo Reno7 SE Ekran Değişimi

Oppo Reno7 SE ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Oppo Ekran Değişimi

Oppo Reno7 SE ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ekran değişimi yaptırmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Oppo Rendo7 SE Ekran Değişimi

Cep telefonu piyasasında yaşanan teknolojik gelişmeler, yeni modellerin ortaya çıkmasına vesile oluyor. Değişin ve gelişen cep telefonlarında ortaya çıkan sorunlarda buna paralel olarak artıyor. Cihazlar incelirken, ekranlar büyüyor, yeni fonksiyonlara sahip cihazlar öne çıkarken kullanıcı hatasından kaynaklar ekran sorunları da yaşanabilir. Oppo ekran değişimi, yaşanan ekran sorunları için gerekli işlemdir. Kırılma, çatlama ve dokunmatik sorunları için firmamız Oppo ekran değimini tavsiye eder.

Oppo Reno7 SE Telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunları ekran değişimini zorunlu kılar. Değişim için servis ihtiyacı duyulabilir. Tüm marka ve modellerde yanınızdayız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oppo Rendo7 SE Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Birçok kişi cam değişimini makul görmez. Bu düşünceye sahipseniz servisimize uğramanız gerekir. Yüksek maliyetli ekran düşüncelerinizi yok ediyoruz. Deneyimli firma olarak sizleri bu düşüncelerden arındırıyoruz. Gelişmiş teknolojiyi kullanarak, gerekli ekipman ile servisimize gelen cihazlarınızı onarak ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.  Yapılan çalışmalar ile Oppo Rendo7 SE model cihazınızı problemsiz bir şekilde onarıyoruz.

Oppo Rendo7 SE Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Cep telefonlarında ortaya çıkan en sık sorunların başında ekran sorunları geliyor. Her an için düşmeye müsait olan telefonlarınız için onarım sonrası 6 aylık bir garantiye tabi tutuyoruz. Oppo Rendo7 SE Ekran değişimi sonrası 6 aylık bir garanti kapsamına alınarak ilk günkü performansı sağlıyoruz. Ekran değişimlerinde firma seçimi her zaman için önemlidir. Bu konuda hassas olan firmamız A kalite yedek parça kullanarak müşterinin memnuniyetini üst sıralara çıkarmayı hedefliyoruz.

Oppo Rendo7 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Listemizde bulunan her marka ve model cihaz ekran değişimi için fiyat noktasında net bir bilgi sunamıyoruz. Kullanılan yedek parça maliyetleri, kaliteli işçilik ve güncel döviz kurlarındaki değişim net bir bilgi vermemizi engelliyor. Fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 7 SE Ekran Değişimi Fiyatları
Oppo Reno7 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo Reno7 SE Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Oppo Reno7 SE kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Oppo Reno7 SE telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Oppo Reno7 SE ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı