Budak GSM olarak, Poco C40 model telefonlarınız için uzman ekibimizle kaliteli ve hızlı bir şekilde Poco C40 ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. Telefonunuzun ekranında oluşan her türlü sorunu, deneyimli teknisyenlerimiz aracılığıyla güvenilir bir şekilde çözerek, sizlere sorunsuz bir kullanım sağlıyoruz.

Poco C40 Ekran Değişimi Çalışması

Ekranınız çizilmiş veya çatlamışsa Touch butonunuz çalışmayabilir. Aynı zamanda telefonunuzdaki Face ID özelliği de düzgün çalışmayabilir. Düşük ekran parlaklığı olabilir ve ekran bükme kablosu hassaslaşabilir. Bu kablolar zarar görürse, ana sayfa düğmesi çalışmaya devam etse bile Touch ID kalıcı olarak zarar görebilir. Poco C40 Ekran Değişimi işlemleri için profesyonel desteklerimizle yanınızdayız.

Kırık ekran, cam kırıklarından kaynaklanan yaralanmalara da neden olabilir. Kırık ekran kullanımı, sağlığınız dışında telefonun sağlığı için de iyi değildir. Ekranı kırık olan cihazınızın pili çabuk ısınır. Bu nedenle, telefon piliniz kısa sürede biter veya aşırı ısınma nedeniyle başka sorunlara neden olabilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Görüntü kalitesi kaybının ana nedeni, düşük ürün kalitesi ve düşük üretim kalitesidir. Poco C40 ekran değişimi ise telefonunuzun resim veya ekran kalitesini düşürmez. Bunun yanında ekran kaliteli olsa bile tamir işlemde yapılan hatalar, görüntü kalitesini düşürmekte ve başka sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Düşük kaliteli monitörlerde, süreç ne kadar profesyonel olursa olsun, düşük performansla karşılaşırsınız.

Poco C40 Ekran Değişimi Fiyatları
Poco C40 Ekran Değişimi Fiyatları

Poco C40 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Poco C40 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Poco C40 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Poco C40 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • ekran değişimi, Poco C40 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Poco C40 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Poco C40 ekran parçaları
 • Orijinal Poco C40 iç bileşenleri
 • Orijinal Poco C40 panel

Poco C40 Ekran Değişimi Fiyatları

Poco C40 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Poco C40 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Poco C40 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı