Poco C50 ekran değişimi hizmetimizle akıllı telefonunuzun mükemmel görüntü kalitesini yeniden elde etmek için size yardımcı oluyoruz. Eğer Poco C50’nin ekranında çatlaklar, lekeler veya işlevsiz pikseller varsa endişelenmeyin. Uzman ekibimiz, deneyimli teknisyenlerimiz ve yüksek kaliteli parçalarımızla sorunları çözmek için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Poco C50 Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde Poco C50 modeline sahip telefonunuz için detaylı bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu tespit sayesinde ekran değişimi için gerekli olan işlemleri belirleyerek size en uygun çözümü sunabilmekteyiz.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun orijinal performansını korumak ve en iyi görüntü kalitesini elde etmek için özenle çalışmaktayız. Orijinal parçaların kullanımıyla telefonunuzun işlevselliği ve dayanıklılığı da garanti altına alınmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Poco C50 Değişimi Fiyatları
Poco C50 Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemlerimiz uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz hassas bir şekilde çalışarak telefonunuzun ekranını yenilemektedir. Uzman ekibimizin titiz çalışması en iyi sonuçları elde etmemizi sağlamaktadır.

Poco C50 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Poco C50 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Poco C50 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Poco C50 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Şubemizde hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için hazırız. Ayrıca kargo seçeneğiyle de kolaylıkla telefonunuzu bize gönderebilir ve ekran değişimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Poco C50 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Poco C50 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Poco C50 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Poco C50 ekran değişimi işlemi sonrasında size 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti ekran değişiminin kalitesine olan güvenimizin bir ifadesidir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve işlem sonrası herhangi bir olumsuzluk durumunda sizlere destek sağlamak için buradayız.

Poco C50 Ekran Değişimi Fiyatları

Poco C50 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Poco C50 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Poco C50 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Poco C50 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Poco C50 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı