Poco C51 ekran değişimi hizmetimizle, telefonunuzun ekranını en hızlı ve güvenilir şekilde değiştiriyoruz. Eğer Poco C51’inizin ekranında herhangi bir sorun varsa, donuk pikseller, çatlaklar veya dokunmatik hassasiyet kaybı gibi problemler yaşıyorsanız, endişelenmeyin. Uzman teknisyenlerimiz, yüksek kaliteli yedek parçalar ve profesyonel onarım teknikleri kullanarak telefonunuzu ilk günkü gibi yeni hale getiriyor.

Poco C51 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız telefonlarınızın ekran değişiminde profesyonel hizmet sunmaktadır. İşleme başlamadan önce her telefon için ön tespit çalışması yapılır. Bu sayede ekran değişimi için gerekli olan işlemlerin doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır.

Ekran değişimlerimizde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu telefonunuzun kalitesini ve performansını korumak için önemlidir. Orijinal parçalar telefonunuzun orijinal işlevselliğini geri kazanmasını sağlar ve size güvenilir bir kullanım deneyimi sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Poco C51 Değişimi Fiyatları
Poco C51 Değişimi Fiyatları

Telefonlarınızın ekran değişim işlemleri uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz hassas işçilikleriyle ekranlarınızı yeniler. Bu sayede telefonunuzun ekranı ilk günkü gibi pürüzsüz ve canlı bir görüntü sunar.

Poco C51 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Poco C51 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Poco C51 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Poco C51 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilir veya kargo ile bize gönderebilir. Size en uygun olan seçeneği tercih ederek kolaylıkla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekran değişimi işlemlerimiz hızlı ve verimlidir böylece telefonunuzu en kısa sürede geri alabilirsiniz.

Poco C51 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Poco C51 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Poco C51 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında, size ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti, sizin için ek bir güvence sağlar. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, garanti süresi boyunca bize başvurabilir ve ücretsiz bir tamir veya değişim hizmeti alabilirsiniz.

Poco C51 Ekran Değişimi Fiyatları

Poco C51 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Poco C51 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Poco C51 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Poco C51 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Poco C51 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı