Poco X4 Pro 5G direnç değişimi ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirdiğimiz tamir hizmetleri ile telefonunuzdaki IMEI kaydını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ülke içerisinde dilediğiniz gibi SIM kart kullanmaya başlayabilirsiniz. Direnç değişimi yaptığımız markalar ve hizmet süreci hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Poco marka telefonlar ithal olarak getirildiğinde yurt içinde kullanılabilmesi için öncelikle belirli bir ücret ödenerek pasaport kaydının yapılması gerekmektedir. Çünkü Poco markası çeşitli yazılımlar kullanarak telefonda SIM kart kullanımını engellemektedir. Bu sorunun aşılabilmesi için gerekli vergi ödemelerinin yapılması ve telefonun kayıt edilmesi gerekir.

Ancak bizler Budak GSM olarak telefonlarınız için özel bir çalışma tasarladık. Poco direnç değişimi yaparak bu yazılım engelini aşıyoruz. Bu sayede dilediğiniz gibi şebeke kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Eğer direnç değişimi yapılması gereken bir telefonunuz varsa hemen bizimle iletişime geçerek tamir sürecini başlatabilirsiniz. Telefonunuzu işlem için hemen bize getirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo kampanyamızı kullanarak de direnç değişimi için telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Telefonunuzu sıfırlarsanız yani fabrika ayarlarına geri döndürürseniz direnç kaydı bozulabilir. Bu nedenle işlem sonrasında cihazlarınızı sıfırlamamanızı öneriyoruz.

Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Poco direnç değişimi sonrası güncelleme desteği veren bir markadır. Bu nedenle cihazınızdaki bütün güncelleme işlemlerini dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Fiyatları
Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Fiyatları

Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Fiyatları

Poco X4 Pro 5G direnç değişimi fiyatları ve diğer markalar için tamir fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Poco X4 Pro 5G Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Poco X4 Pro 5G direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Poco X4 Pro 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Poco X4 Pro 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Poco X4 Pro 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı