Poco X4 Pro Ekran Değişimi

Poco X4 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X4 Pro ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz sürecin nasıl işlediğini merak ediyor. Hazırladığımız bu içerikte ekran değişimi ile ilgili birçok bilgiye yer verdik. Eğer siz de Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve işlemler hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilir ya da hazırladığımız bu içeriğe göz atabilirsiniz.

Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişimi

Son 5-6 yılda büyük ses getiren ve dünya pazarında önemli bir konuma yükselen Xiaomi markası, çıkardığı telefon modelleri ile büyük bir kitle topladı. Hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı olan bu telefonlar aynı zamanda dayanıklılığı ile de göze çarpıyor.

Her ne kadar sağlam telefonlardan olsalar da gerek kullanıcı hatası gerekse de donanım problemleri nedeniyle ekranları ilgilendiren problemler baş gösterebiliyor. Bu nedenle telefon sahipleri durumu çözmek adına orijinal ekranlar ile değişim yaptırmak istiyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimi yaparken şu aşamalara dikkat ediyoruz;

  • Ekran kırığı ve çatlama durumları dışındaki ekran sorunlarında ne tarz bir problemin baş gösterdiğini nedenleriyle birlikte araştırıyoruz
  • Daha sonra altta yatan soruna yönelik çözümler araştırıyor, bulamazsak ekran değişimi için gerekli malzemelerin siparişini veriyoruz
  • Aynı gün içerisinde entegre ettiğimiz telefonları sizlere teslim ediyoruz

Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi sonrasında müşterilerimiz garanti talep edebiliyor. İyi haber şu ki siz söylemeden biz sizlere garanti veriyoruz.

Bizden ekran değişimi hizmeti aldıktan sonra sizlere 6 aylık bir garanti veriyoruz. Bu zaman zarfında herhangi bir ekran sorunu ile karşı karşıya kalırsanız hiç çekinmeden bizlere danışabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimiz kur ve maliyet göz önünde bulundurularak tespit ediliyor. Bunun için net bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Eğer işlem ücretlerimizi öğrenmek isterseniz WhatsApp butonundan bize yazabilir ya da aşağıdaki numara ile yazabilirsiniz.

Xiaomi Poco X4 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Xiaomi Poco X4 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Poco X4 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Poco X4 Pro ekran değişimi yaptırmak istediğiniz cihazınız ile ilgili kısa bir bilgi vermeniz yeterlidir. Daha sonraki süreçte ekran değişimi çalışmalarını başlatarak süreci başlatabiliriz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı