Poco X5 5G ekran değişimi hizmetimiz cihazınızın dokunmatik deneyimini yeniden canlandıran bir çözüm sunuyoruz. Ekranın kırıldığı veya hasar gördüğü durumlarda kullanıcıların hayal kırıklığını ortadan kaldırarak telefonlarını eski performansına kavuşturuyoruz. Uzman teknisyenlerimiz tarafından sunulan bu hizmetle müşterilerimizin Poco X5 5G’lerini yeniden ilk günkü kalitesinde kullanmalarını sağlıyoruz.

Poco X5 5G Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz telefon ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Her işlem öncesinde özenli bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki sorunları doğru bir şekilde belirleyip en uygun çözümü sağlamaktayız.

Ekran değişimi işlemimizde orijinal parçalar kullanmaktayız. Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için yüksek kaliteli ve orijinal ekran parçalarını tercih ediyoruz. Bu şekilde telefonunuzun orijinal performansını koruyarak mükemmel bir görüntü kalitesi elde etmenizi sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Poco X5 5G Ekran Değişimi Fiyatları
Poco X5 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranlarının yenilenmesi işlemlerini alanında uzmanlaşmış bir ekip gerçekleştirmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz hassas bir şekilde ekran değişimi işlemini gerçekleştirir. Bu sayede telefonunuzun güvenli bir şekilde yenilenmesini sağlarken hızlı ve verimli bir hizmet sunarız.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile bize göndererek hizmetlerimizden yararlanabilirler. Yerimize getirmek isteyen müşterilerimize konforlu bir bekleme alanı sunarken kargo ile gönderen müşterilerimize de hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlamak için yardımcı olmaktayız.

Poco X5 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Poco X5 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Poco X5 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Poco X5 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Poco X5 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Poco X5 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Poco X5 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Şirketimiz Poco X5 5G modeli için gerçekleştirdiği ekran değişimi çalışmalarının ardından sizlere 6 aylık bir garanti sunmaktadır. Bu garanti süresi boyunca ekran değişimiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu ücretsiz olarak çözmekteyiz.

Poco X5 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Poco X5 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Poco X5 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Poco X5 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Poco X5 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Poco X5 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı