Poco X5 Pro direnç değişimi yaptığımız telefonlarınızda IMEI sorunlarını çözüme ulaştırıyoruz. Bu sayede yurtdışından getirilen telefonlarınızda Türkiye SIM kartlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poco X5 Pro Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Direnç değişimi, SIM kart takılamayan IMEI sorunlu telefonlar için hazırladığımız bir hizmettir. Eğer pasaport kaydı yapılmamış bir telefonda SIM kart kullanmaya başlamak istiyorsanız ya çok yüksek ücretler ödeyerek IMEI kaydı yaptırmanız ya da çok daha uygun fiyatlara direnç değişimi yaptırarak telefonu şebeke kullanımına açtırmanız gerekmektedir.

Direnç değişimi yaptığımız telefonlarınızda istediğiniz SIM kartı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen profesyonel teknik ekibimiz ile yürüttüğümüz bu çalışmalarda herhangi bir bileşene zarar vermeden kısa bir süre içerisinde telefonlarınızı şebeke kullanımı için uygun hale getiriyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İşlem sonrası garantili direnç değişimleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poco X5 Pro Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Bazı telefon modellerinde direnç değişimi yaptıktan sonra fabrika ayarlarına dönüldüğünde IMEI sorunu tekrardan ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle direnç değişimi yapılan telefon modellerinde kesinlikle sıfırlama, fabrika ayarlarına geri döndürme yapılmamalıdır.

Poco X5 Pro Direnç Değişimi Fiyatları
Poco X5 Pro Direnç Değişimi Fiyatları

Poco X5 Pro Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Direnç değişimi sonrası telefonlarınız güncelleme almaya devam eder. Ancak daha önce de dediğimiz gibi telefonlarınızda herhangi bir sıfırlama işlemi yapmamanızı öneriyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poco X5 Pro Direnç Değişimi Fiyatları

Poco X5 Pro direnç değişimi fiyatları ve diğer işlem fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Poco X5 Pro Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Poco X5 Pro direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Poco X5 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Poco X5 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Poco X5 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı