Realme C33 ekran değişimi hizmetimiz, akıllı telefonunuzun ekranındaki herhangi bir sorunu tamir etmek için ideal çözümdür. Uzman teknisyenlerimiz, en son teknolojiyi kullanarak kırık, çatlak veya dokunmatik tepkime sorunlarıyla başa çıkmak için özenle çalışır. Size en üst düzeyde görüntü kalitesi ve dokunmatik hassasiyet sunarken, müşteri memnuniyetine odaklanan yaklaşımımızla telefonunuzun orijinal işlevselliğini geri kazanmanızı sağlıyoruz.

Realme C33 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunlarıyla başa çıkmak için profesyonel çözümler sunuyoruz. İşlem öncesinde deneyimli teknisyenlerimiz telefonunuzda ön tespit çalışması yaparak sorunun kaynağını tespit ederler. Böylece ihtiyacınıza yönelik en doğru çözümü sağlamak için adımlarımızı belirleriz.

Ekran değişimi işlemi sırasında orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu telefonunuzun kalitesini ve performansını korumak için önemlidir. Orijinal parçaların kullanılması sizlere yüksek kaliteli bir ekran deneyimi sunarken aynı zamanda telefonunuzun uzun ömürlü olmasını sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Realme C33 Değişimi Fiyatları
Realme C33 Değişimi Fiyatları

Telefonunuzun ekranı uzman ekip tarafından özenle yenilenmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz profesyonel becerilerini kullanarak hassas bir şekilde ekran değişimi gerçekleştirir. Bu sayede telefonunuzun orijinal durumuna en yakın hale getirilmesini sağlar ve size yepyeni bir ekran sunar.

 

Realme C33 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Realme C33 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Realme C33 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Realme C33 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Size en uygun olan seçeneği tercih ederek cihazınızın ekran sorununu çözmek için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Realme C33 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Realme C33 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Realme C33 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında sizlere ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu, ekran değişimi sonrası herhangi bir olası sorunda sizi koruma altına alır. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir, bu yüzden garanti süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorunu ücretsiz olarak çözmek için buradayız.

Realme C33 Ekran Değişimi Fiyatları

Realme C33 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Realme C33 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Realme C33 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Realme C33 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Realme C33 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı