Realme C55 ekran değişimi en son teknolojiyle donatılmış bu akıllı telefonunuzun görüntü deneyimini yeniden canlandıran bir hizmetimizdir. Ekranınızda oluşan çatlaklar, lekeler veya kırıklar telefonunuzun performansını ve kullanım keyfini olumsuz etkileyebilir. Ancak uzman ekibimiz tarafından sunulan ekran değişimi hizmeti ile Realme C55’nizin orijinal parlaklığını ve netliğini geri kazanabilirsiniz.

Realme C55 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunlar artık canınızı sıkmaya başladıysa ekran değişimi hizmetimizle size yardımcı olabiliriz. İşlem öncesinde profesyonel ekiplerimiz tarafından ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ekranında yaşanan sorunun tam olarak ne olduğunu belirleyerek en uygun çözümü sunabilmekteyiz.

Telefon ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal parçalar kullanmaktayız. Müşterilerimizin telefonlarının orijinalliğini koruyarak en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Böylece yeni ekranın performansı ve görüntü kalitesi telefonunuzun ilk günkü gibi olmasını sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Realme C55 Değişimi Fiyatları
Realme C55 Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemleri deneyimli ve uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Her bir çalışanımız telefona zarar vermeden ve titizlikle çalışarak ekranın değiştirilmesini sağlar. Bu sayede telefonunuzun hassas bileşenlerine zarar vermeden ve en yüksek kalitede işçilikle ekran yenilenir.

Realme C55 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Realme C55 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Realme C55 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Realme C55 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Telefonunuzu İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şubemizi bulmak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Telefonunuzun ekran değişimi için gerekli tüm süreçleri sizin için kolaylaştırmak amacıyla hizmetinizdeyiz.

Realme C55 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Realme C55 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Realme C55 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında size 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti ekranın kalitesini ve performansını desteklemektedir. Eğer ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bizi arayarak hızlı bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve her zaman yanınızdayız.

Realme C55 Ekran Değişimi Fiyatları

Realme C55 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Realme C55 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Realme C55 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Realme C55 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Realme C55 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı