Realme GT Neo 5 SE ekran değişimi hizmetimiz güvenilir ve profesyonel bir çözüm sunarak telefonunuzu eski kalitesine geri döndürmenin en etkili yoludur. Ekran değişimi işlemimiz yüksek kaliteli parçalar ve uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilir böylece kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlanır.

Realme GT Neo 5 SE Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranıyla ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin sizin için buradayız! Telefonunuzun ekranını yenilemek ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sağlamak için uzman ekiplerimiz özenle çalışmaktadır.

İşlem öncesinde telefonunuzda ön tespit çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tam olarak ne tür bir ekran değişimi işlemine ihtiyaç duyduğunuzu belirliyoruz. Her telefon modeli farklıdır ve bu nedenle telefon modeline özgü bir yaklaşım sergiliyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Realme GT Neo 5 SE Değişimi Fiyatları
Realme GT Neo 5 SE Değişimi Fiyatları

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve telefonunuzun orijinal kalitesini korumak bizim önceliğimizdir. Bu nedenle yalnızca güvenilir ve kaliteli parçaları tercih ediyoruz.

Telefonlarınızın ekranları uzman ekiplerimiz tarafından özenle yenilenmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz gelişmiş teknik bilgi ve deneyime sahiptir. Her aşamada dikkatli bir şekilde çalışarak telefonunuzun ekranının sorunsuz bir şekilde değiştirilmesini sağlıyoruz.

Realme GT Neo 5 SE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Realme GT Neo 5 SE ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Realme GT Neo 5 SE orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Realme GT Neo 5 SE cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo yoluyla bize ulaştırabilirler. Şubemizi ziyaret ederek veya telefonunuzu güvenli bir şekilde kargolayarak ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimize kolaylık sağlamak ve hızlı bir şekilde çözüm sunmak için her zaman buradayız.

Realme GT Neo 5 SE ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Realme GT Neo 5 SE camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Realme GT Neo 5 SE Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizin ardından ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu sizin için ek bir güvence sağlamaktadır. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizi hemen arayabilir ve sorununuzu çözebiliriz.

Realme GT Neo 5 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Realme GT Neo 5 SE ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Realme GT Neo 5 SE Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Realme GT Neo 5 SE Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Realme GT Neo 5 SE kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Realme GT Neo 5 SE telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı