Realme GT3e ekran değişimi hizmetimizle siz değerli müşterilerimize mükemmel bir çözüm sunuyoruz. Artık ekranınızda oluşan herhangi bir sorun bu özel hizmetimiz sayesinde kolaylıkla çözülebilir. Ekranınızı değiştirerek telefonunuzun yeni gibi görünmesini sağlayabilir ve kullanıcı deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Realme GT3e Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin şirketimiz size yardımcı olmak için burada! Realme GT3e modelinize özel olarak yapılan ekran değişimi çalışmalarımızla telefonunuzun orijinal görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz.

İşlem öncesinde uzman ekibimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılır. Bu tespit süreci telefonunuzun ekranının tam olarak ne tür bir değişime ihtiyaç duyduğunu belirlemek için yapılan önemli bir adımdır. Bu sayede sizin için en uygun çözümü sunmak için gereken adımları belirlemekteyiz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Realme GT3 Değişimi Fiyatları
Realme GT3 Değişimi Fiyatları

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun performansını ve dayanıklılığını korumanın yanı sıra size yüksek kalitede bir görüntü deneyimi sunmayı hedeflememizin bir göstergesidir. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli konudur ve bu nedenle yalnızca orijinal parçaları kullanarak kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Telefonlarınızın ekranları uzman ekip tarafından titizlikle yenilenmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz en son teknolojik araçları kullanarak ekran değişim işlemini gerçekleştirir. Bu sayede telefonunuzun ekranının sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlayarak size orijinal kalite ve netlikte bir görüntü sunarız.

Realme GT3e Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Realme GT3e ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Realme GT3e orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Realme GT3e cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. İstanbul’da yer alan merkezimize gelerek ekran değişimi hizmetimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye genelinde yer alan müşterilerimize de kargo seçeneği sunmaktayız. Siz nerede olursanız olun telefonunuzun ekranıyla ilgili sorunlarınızı çözmek için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Realme GT3e ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Realme GT3e camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Realme GT3e Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi çalışmalarımızı tamamladıktan sonra size ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti yeni ekranınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve performansını sürdürmesini sağlamak amacıyla sizlere güvence verir.

Realme GT3e Ekran Değişimi Fiyatları

Realme GT3e ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Realme GT3e Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Realme GT3e Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Realme GT3e kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Realme GT3e telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı