Redmi 12C ekran değişimi hizmetimiz aradığınız kalite ve güvenilirlikle birlikte geliyor. Eğer telefonunuzun ekranı kırıldıysa endişe etmeyin çözüm bizde! Müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel ekibimiz, deneyimleri ve uzmanlıklarıyla her türlü ekran değişim işlemini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Redmi 12C Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekranlarında oluşan sorunlar kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle şirketimiz olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Telefon markası ve modeline bağlı olarak işlem öncesinde ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede ekran değişimi gerektiren telefonunuzun tam olarak hangi parçaların değiştirilmesi gerektiğini belirleyerek doğru ve hızlı bir müdahale sağlıyoruz.

Redmi 12C Değişimi Fiyatları
Redmi 12C Değişimi Fiyatları

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik şirketimizin temel önceliklerindendir. Ekran değişimi işlemlerimizde orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu sayede telefonunuzun performansında herhangi bir düşüş yaşanmaz ve orijinal kalitesine sadık kalırız. Ekran değişimi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir deneyimli teknisyenlerimiz titizlikle çalışır ve telefonunuzun ekranını yeniler.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Redmi 12C Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Redmi 12C ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Redmi 12C orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Redmi 12C cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Telefonunuzun ekranında oluşan sorunları çözmek için bize İstanbul’daki yerimize gelerek ya da kargo ile göndererek ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla en kısa sürede ve en kaliteli şekilde ekran değişimini gerçekleştirerek telefonunuzu size yeniden teslim edeceğiz.

Redmi 12C ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Redmi 12C camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Redmi 12C Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz tamamlandıktan sonra size ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti işlem sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda size güvence sağlar. Şirketimiz müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmak için bu garantiyi sağlamaktadır.

Redmi 12C Ekran Değişimi Fiyatları

Redmi 12C ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Redmi 12C Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Redmi 12C Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Redmi 12C kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Redmi 12C telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı