Redmi A2+ ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun kusursuz bir görüntü deneyimine yeniden kavuşmasını sağlıyoruz. Artık çizikler, çatlaklar veya kırıklar endişe kaynağı olmaktan çıkıyor. Profesyonel ekibimiz hassas teknik bilgi ve yüksek kaliteli yedek parçalar kullanarak Redmi A2+’nızı ilk günkü gibi taze bir görünüme kavuşturuyor.

Redmi A2+ Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde ön tespit çalışması yapılmaktadır. Telefonunuzun ekranıyla ilgili sorunları belirlemek ve doğru çözümü sunmak için uzman ekip tarafından detaylı bir inceleme yapılır. Böylece size en uygun çözümü sağlamak için doğru parçaların kullanılacağından emin olunur.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Orijinal ekranlar telefonunuzun performansını ve görüntü kalitesini korumak için en önemli faktördür. Firmamız yalnızca orijinal yedek parçaları kullanarak telefonunuzun orijinal durumuna en yakın deneyimi sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Redmi A2+ Değişimi Fiyatları
Redmi A2+ Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranları uzman ekip tarafından yenilenmektedir. Uzman teknisyenlerimiz yılların verdiği deneyimle donatılmış olup telefon ekran değişimi konusunda uzmanlaşmışlardır. Hassas işçilikleri sayesinde telefonunuzun ekranının sorunsuz bir şekilde değiştirilmesini sağlarlar.

Redmi A2+ Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Redmi A2+ ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Redmi A2+ orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Redmi A2+ cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteriler telefonları İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. İstanbul’da bulunan yerimize gelerek ya da telefonunuzu güvenli bir şekilde kargolayarak bize ulaşabilirsiniz. Konforlu hizmetimiz ve hızlı işlem süreleriyle telefonunuzun ekran değişimi ihtiyacını karşılamak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Redmi A2+ ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Redmi A2+ camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Redmi A2+ Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti verilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve bu nedenle yaptığımız her ekran değişimi işlemi için 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti süresi boyunca herhangi bir problem durumunda size yardımcı olmak için buradayız.

Redmi A2+ Ekran Değişimi Fiyatları

Redmi A2+ ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Redmi A2+ Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Redmi A2+ Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Redmi A2+ kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Redmi A2+ telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı