Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 10 ekran değişiminde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. 90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 10 ekran değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon yenileme hizmetlerimiz kapsamında Xiaomi marka telefonlarınızın ekranlarını yenileri ile değiştirerek eskisinden daha iyi bir hale getiriyoruz.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi

Xiaomi marka telefonlarda uzmanlaşan ekibimiz her türlü kırılma, ısı maruziyeti ve sıvı kaçma gibi durumlar ile karşı karşıya kalan telefonlarınızın ekranlarını sıfırlıyor. Eski ekranların yerine A kalitedeki Xiaomi ekranlarını yerleştirerek telefonlarınızın eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Nedeni fark etmeksizin telefonunuzu alıyor, ekranını yeniliyor ve kısa süre içerisinde sizlere gönderiyoruz. Üstelik bu çalışmaların tamamında alanında uzmanlaşan Xiaomi teknik destek ekibimiz rol alıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

6 ay garantili Xiaomi ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi yapmadan önce sizden sorunları dinliyoruz. Daha sonra telefon üzerinde detaylı bir çalışma yaparak mevcut sorunları tespit ediyoruz.

Ekran değişimine onay verdiğiniz taktirde telefon kasası ile ekranınız arasındaki bağlantıyı titiz bir şekilde koparıyoruz. Daha sonra temin ettiğimiz yeni Xiaomi ekranlarını telefon kasasına yerleştiriyoruz.

Son olarak sizlerin yanında telefon ekranlarını test ediyor ve yeni ekranlı telefonunuzu size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Sonrası

Xiaomi Redmi Note 10 ekran değiştirme sonrasında;

 • Bilgileriniz silinmez
 • Fotoğraflarınız ve videolarınız kaybolmaz
 • Rehberiniz aynı kalır
 • Bataryanıza zarar gelmez

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişim fiyatlarımız marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyat bilgisi almak için bizimle 90 (501) 102 37 36 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Redmi Note 10 Ekran Değişimi
Redmi Note 10 Ekran Değişimi

Bizi aradıktan sonra Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istiyorum şeklinde bir talep iletmeniz ve model bilgisi vermeniz yeterlidir.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Firma iletişim numaramız 90 (501) 102 37 36’dır. Bu numarayı aradıktan sonra bize talebinizi iletebilir ve istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon ekran değişimine onay verdiğiniz taktirde aşağıdaki kargo bilgilerini kullanarak telefonunuzu bize gönderebilir ya da direkt yerimize getirebilirsiniz.

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi Note 10 ekran değişimi hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Diğer marka ve model ekran değişimleri için tıklayınız:

 1. Apple
 2. Samsung
 3. Huawei
 4. Lenova
 5. Oppo
 6. Oneplus
 7. Meizu
 8. Google
 9. Reeder
Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı