Redmi Note 12 Turbo ekran değişimi hizmetimizle mükemmel bir çözüm sunuyoruz. İster kırık bir ekranınız olsun isterse değiştirme gerektiren herhangi bir ekran sorunuyla karşılaşmış olun uzman ekibimiz sayesinde telefonunuzun canlanmasını sağlıyoruz. Hassas işçilik yüksek kaliteli yedek parçalar ve hızlı hizmet anlayışımız ile sizlere en üst düzeyde memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Redmi Note 12 Turbo Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranıyla ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Telefon ekranı değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız size en iyi hizmeti sunmak için burada. İşlem öncesinde ön tespit çalışması yaparak sorunun kaynağını doğru bir şekilde belirleriz. Böylece doğru çözümü sunmak için gereken adımları atarız.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçaların kullanılmasına özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve telefonunuzun performansını etkilememek için yalnızca kaliteli ve orijinal ekran parçalarını tercih ediyoruz. Bu sayede telefonunuzun ilk günkü gibi mükemmel bir görüntü kalitesine sahip olmasını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Redmi Note 12 Turbo Ekran Değişimi Fiyatları
Redmi Note 12 Turbo Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranlarını yenileme işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Eğitimli ve deneyimli personelimiz teknik bilgi ve becerilerini kullanarak ekran değişimi sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlar. Güvenilir ellerde olduğunuzu bilerek telefonunuzun onarımının profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğinden emin olabilirsiniz.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilir veya kargo ile bize gönderebilir. Size kolaylık sağlamak için bu seçenekleri sunuyoruz. Yerimize bizzat gelerek veya telefonunuzu kargoyla göndererek ekran değişimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz hızlı ve güvenli bir şekilde telefonunuzu onarır ve size geri gönderir.

Redmi Note 12 Turbo Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Redmi Note 12 Turbo ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Redmi Note 12 Turbo orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Redmi Note 12 Turbo cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Redmi Note 12 Turbo ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Redmi Note 12 Turbo camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Redmi Note 12 Turbo Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında size ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti herhangi bir hata durumunda sorumluluğumuzu üstlendiğimizi gösteriyor. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğundan garanti süresi boyunca herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizi arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz.

Redmi Note 12 Turbo Ekran Değişimi Fiyatları

Redmi Note 12 Turbo ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Redmi Note 12 Turbo Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Redmi Note 12 Turbo Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Redmi Note 12 Turbo kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Redmi Note 12 Turbo telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı