Reeder S19 Max Pro S ekran değişimi hizmetimizle teknoloji tutkunlarına sorunsuz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Cihazınızın ekranında meydana gelen herhangi bir hasar veya arıza durumunda uzman ekibimiz en son teknolojiyle donatılmış servis merkezimizde tamirat işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Reeder S19 Max Pro S Ekran Değişimi Çalışması

İhtiyacınız olan Reeder S19 Max Pro S telefonun ekran değişimi hizmetini, en kaliteli şekilde sunan firmamızda bulabilirsiniz. Ekran değişimi işlemi öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması gerçekleştirilir. Bu sayede telefonunuzun ekranının ne kadar hasar gördüğü ve hangi parçaların değişmesi gerektiği belirlenir.

Firmamızda orijinal parçalar kullanılarak yapılan ekran değişimi sayesinde telefonunuzun orijinalliği ve performansı korunur. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun uzun ömürlü olmasını ve en iyi görüntü kalitesini sağlamasını garanti eder. Bu şekilde Reeder S19 Max Pro S’nin ekranı uzman ekiplerimiz tarafından özenle yenilenir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Reeder S19 Max Pro S Değişimi Fiyatları
Reeder S19 Max Pro S Değişimi Fiyatları

Reeder S19 Max Pro S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Reeder S19 Max Pro S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Reeder S19 Max Pro S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Reeder S19 Max Pro S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimizin kolaylıkla bize ulaşabilmesi için iki seçenek sunuyoruz. İstanbul’da bulunan yerimize gelerek telefonunuzu bizzat bırakabilir ve ekran değişimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun kargo ile bize gönderilmesi de mümkündür. Güvenli paketleme ve hızlı kargo hizmetimizle telefonunuzun güvenli bir şekilde bize ulaşmasını sağlıyoruz.

Reeder S19 Max Pro S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Reeder S19 Max Pro S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Reeder S19 Max Pro S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm ekran değişimi işlemlerimiz sonrasında siz değerli müşterilerimize 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti işlemimizin kalitesine olan güvenimizin bir göstergesidir. Eğer ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bizi arayarak veya ziyaret ederek ücretsiz tamir hizmeti alabilirsiniz.

Reeder S19 Max Pro S Ekran Değişimi Fiyatları

Reeder S19 Max Pro S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Reeder S19 Max Pro S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Reeder S19 Max Pro S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Reeder S19 Max Pro S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Reeder S19 Max Pro S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı