Revize ekran ne demek? Tüm detaylar içeriğimizin devamında…

Günümüzde revize ekran oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun nedeni revize ekranların orijinal olan telefon ekranlara çok benzer olmasıdır. Ayrıca revize ekranlar fiyat olarak da oldukça uygundur. Revize ekran kullanımı hem fiyat hem de performans açısından oldukça tatmin edicidir. Revize ekran ne demek daha detaylı bilgi için makalemizi okumanız tavsiye ederiz.

Telefonlarda Revize Ekran Ne Demek?

Pek çok nedenden dolayı telefon ekranımız hasar alabilmektedir. Sonuç olarak da telefon ekranının yenilemesi gerekebilmektedir. Akıllı telefonunuzun bire bir aynı ekranını kullanmak size pahalıya mal olabilir. Bu nedenle revize ekran kullanmak sizi bu durumdan kurtarabilir. Revize ekran, orijinal olmayan ancak orijinale en yakın olan bir ekrandır. Bu nedenle uzman teknisyenler tarafından kırılmış bir ekranı değiştirirken sık olarak tercih edilmektedir.

Revize Ekran Nasıl Anlaşılır
Revize Ekran Nasıl Anlaşılır

Dokunmatik Revize Ekran Ne Demek?

Eğer telefon ekranınızda ciddi bir hasar oluştuysa ve yeni bir telefon ekranına ihtiyacınız var ise revize ekran kullanmanız mantıklı bir seçim olacaktır. Revize ekran taktırdıktan sonra telefonunuzun ekranının dokunmatiği ve görüntü kalitesi mükemmel bir işleve sahip olacaktır.                                                            

Revize Ekran Nasıl Anlaşılır?

Revize ekran orijinal bir telefon ekranı olmamasına karşın orijinal bir ekrandan ayırt etmesi oldukça güçtür. Revize ekran takılmış bir telefonda ekran renk canlılığı oldukça gelişmiş olmaktadır. Ayrıca revize ekrana sahip telefonların ekran dokunmatiği de oldukça başarılı bir şekilde işlevini yerine getirmektedir. Yani revize ekranı uzman teknisyenler dışında orijinalinden ayırt etmek oldukça güç olacaktır.

Revize Ekran İle Orijinal Ekran Arasındaki Fark Nedir? Revize Ekran Güvenilir Mi?

Revize ekranın orijinal telefon ekrana çok yakın olması nedeniyle birbirlerinden ayırt etmek oldukça güç olmaktadır. Revize ekran takıldıktan sonra ekran görüntü ve dokunmatik kalitesi oldukça gelişmiş özellikte olmaktadır. Bu nedenle orijinal ekrana bir alternatif olarak revize ekran kullanmak oldukça güvenilirdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Önceki yazı
Hattım Hangi Operatörde
Sonraki yazı
Samsung Klavye Sesi Kapatma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı