Samsung Galaxy A04 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Profesyonel teknik destek ekibimiz aracılığı ile sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Çalışması

Kullanıcılar sürekli kullanımdan kaynaklanan cihazlarını düşme ve çarpmalar karşı ne yazık ki gereği gibi davranmıyorlar. Cihazların her an düşme ihmali sürekli olmasından dolayı daha temkinli olmak cihaz kullanıcılarını maliyet açısından biraz rahatlatabilir. Düşme ve çarpma ihtimalinin her zaman ön planda olması teknik servisleri bu konuda harekete geçirmiştir.

Her marka ve modelde ekran değişimi mevcuttur. Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi ile firmamızı tercih eden müşterilerimize A kalite hizmet sunuyoruz. Bu konudaki çalışmalarımızı ön plana çıkararak teknik anlamda hizmet sunumunu önemsiyoruz. Ön plana çıkan sorunların çözümünde ihmal edilmeden teknik servis ile iletişime geçilmesini öneriyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamızda aynı zamanda Samsung Galaxy A04 kasa değişimi ve Samsung Galaxy A04 batarya değişimi de yapmaktayız. Telefonunuzda yaşadığınız bütün sorunlar için hemen bize başvurabilirsiniz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kullanılan cihazların değişik nedenlerden dolayı darbelere maruz kalması sonucu daha fazla sorunların yaşanmaması adına teknik servis ile temasa geçmenizi öneriyoruz. Teknik servisimizi tercih eden müşterilerimize gerçekleşen işlemler hakkında detaylı bilgi sunumu yapıyoruz. Cihazlarınızı elden teslim edebileceğiniz gibi kargo yolu ile de teslim alabiliriz.

Her iki durumda da teslim edilen her türlü cihaz da olduğu gibi Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi için servisimize gelen cihazlar arıza tespiti için ön testten geçirilir. Yapılan testler sonucu arızanın tespiti yapılarak gerekli işlemler için hazırlık aşamasına geçilir. Bu esnada müşterilerimize konu hakkında bilgi verilir.  Kendilerine sunulan tercihler sonucu gerekli işlemler yapıldıktan sonra son kontroller için test yapılır.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar
Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi işlemleri teknik ekip aracılığı ile itinalı şekilde gerçekleştirilir. Tüm işlemler gerçekleşirken cihazında bulunan verilerinize zarar verilmez. Cihazın tesliminden itibaren siz müşterilerimize 6 aylık garanti sunuyoruz. Bu süre içerisinde kullanıcı hatasından kaynaklanmayan her türlü sorunlar için hizmet vermeye devam edilir.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi sizlerde takdir edersiniz belli bir maliyet gerektirir. Ekran değişim işlemlerinde ortaya çıkan maliyetleri belirleyen birçok etmen mevcut. Temin edilen yedek parça maliyetlerinin dövize endeksi olması fiyat konusunda bilgi sunumuna engel teşkil ediyor. Yapılan işlemler ile ilgi detaylı bilgi alma için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Çalışması
Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Çalışması

Samsung Galaxy A04 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A04 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A04 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A04 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı