Samsung Galaxy A05 arka kamera değişiminde, kameranın eski kalitesinde fotoğraf çekmesini baz alarak gerekli tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerde de herhangi bir bileşende sorun oluşmaması için teknik ekibimiz detaylı bir çalışma yürütmektedir.

Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Çalışması

Samsung ve diğer cihazlardaki arka kamera sorunları çoğunlukla dışarıdan gelen maruziyet sonrasında ortaya çıkmaktadır. Buna özellikle sıvı teması ve yere düşme gibi sorunlar neden olmaktadır. Ayrıca üretime bağlı sorunlar nedeniyle de bazı cihazlarda arka kamera değişimi gerekebilmektedir.

Telefonlarınızdaki bu arka kamera sorunlarında çekilen fotoğrafların kalitesiz çıkması, bulanık görüntü odaklarının oluşması ve kameranın çalışmaması gibi problemler ortaya çıkmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu sorunların tamamı Samsung Galaxy A05 arka kamera değişimi ile ortadan kaldırılabilmektedir. Ayrıca ön kameradeki sorunlar için Samsung Galaxy A05 ön kamera değişimi de yapıyoruz. Dileyen müşterilerimiz Samsung Galaxy A05 batarya değişimi, kasa değişimi ve şarj soketi değişimi hizmetlerimizden de faydalanabilirler.

Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Yaparken Kullandığımız Ekipmanlar

Samsung arka kamera değişimi yapan profesyonel teknik ekibimiz tamamı orijinal kaliteli parçalardan oluşan ekipmanlar ile arka kamera değişimi yapmaktadır. Bu nedenle de cihazınızdaki tamir işlemi bittikten sonra ilk günkü performansı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A05 Arka kamera değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

  • Samsung Galaxy A05 orijinal arka kamera değişim için temin edilir
  • Samsung Galaxy A05 cihazınızdaki odaklama, netlik, kalite vb. sorunlar tespit edilir
  • Arka kamera değişimi gereken cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir

Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Sonrası Size Özel 6 Aylık Garanti!

Arka kamera değişimine dahil olan 6 aylık garantiyi cihazınıza özel olarak tanımlıyoruz. Garanti sürecinde Samsung Galaxy A05 cihazınızda herhangi bir sorun meydana gelirse hemen bizden destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A05 Arka kamera değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A05 Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Arka Kamera Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek Arka kamera değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A05 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A05 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A05 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı