Samsung Galaxy A05 pil sorununuz varsa doğru yerdesiniz! Samsung Galaxy A05 batarya değişimi yaparak telefonunuzdaki pil – batarya sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. 6 ay garanti ile sunduğumuz bu hizmet hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A05 Batarya Değişimi Çalışması

Bataryalar uzun süre kullanımdan sonra mevcut kapasitelerini kaybedebilmektedir. Bu durum hem orijinal bataryalarda hem de yan sanayi bataryalarda görülebilir. Birkaç aylık – yıllık kullanımdan sonra özellikle de cihazını çok sık şarj edenlerde bu sorun ile karşılaşmak mümkün.

Batarya değişimi gerektiren durumlarda genellikle telefonun kısa süre içerisinde şarjının bitmesi, şarj süresinin çok kısa ya da çok uzun olması gibi sorunlar ortaya çıkmakta. İşte bu sorunlar telefondaki bataryanın ömrünün bittiğini göstermektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Batarya değişimi yapılacak telefonda aynı zamanda soketlere de göz atıyoruz. Eğer bunlarda sorun varsa Samsung Galaxy A05 şarj soketi değişimi de yapıyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyulan cihazlar için Samsung Galaxy A05 ekran değişimi, arka ve ön kamera değişimi ve kasa değişimi de yapıyoruz.

Samsung Galaxy A05 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Piller

Batarya değişimi yaparken Samsung Galaxy A05 modelinize uygun bataryalar kullanıyoruz. Son teknoloji ile üretilen orijinal kalitede bataryalar kullanarak cihazınızın performansını artırıyoruz. Kullandığımız bataryalar normal kullanımda uzun süre boyunca dayanarak telefon kalitesini arttırmaktadır.

Samsung Galaxy A05 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A05 Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

  • Samsung Galaxy A05 orijinal batarya değişim için temin edilir
  • Samsung Galaxy A05 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
  • Batarya değişimi gereken cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir

Batarya değişimi yaparken cihazınızdaki diğer parçalara herhangi bir şekilde müdahale etmiyoruz. Bu nedenle de telefonunuzdaki bilgiler silinmez, dokunmatik ekranda bir sorun oluşmaz ve cihazınızı aynı kalitede kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A05 Batarya Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy A05 batarya yenileme işlemimiz aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. İşlemlerimiz tamamlandıktan sonra cihazınıza özel 6 aylık batarya garantisi veriyoruz.

Samsung Galaxy A05 Batarya Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A05 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Samsung Galaxy A05 Batarya Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A05 Batarya Değişimi Fiyatları

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A05 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A05 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A05 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı